اطلاعیه استخدامی آموزش و پرورش منتشر شد

اطلاعیه استخدامی آموزش و پرورش منتشر شد (ثبت نام از ۱۵ تا ۲۱ مرداد ماه)

امروز ۱۰ مرداد ماه ۱۳۹۴ اطلاعیه استخدامی آموزش و پرورش منتشر شد. این اطلاعیه در سایت سازمان سنجش کشور منتشر شده است. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز، براساس مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری از افراد واجد شرایط به صورت پیمانی در مشاغل آموزشی استخدام می نماید. داوطلبان واجد شرایط لازم است پس از مطالعه اطلاعیه اولیه و اطلاعیه تکمیلی (که همزمان با آغاز ثبت‌نام در روز پنجشنبه مورخ ۱۵ مرداد ماه) بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار می‌گیرد، درصورت داشتن شرایط و ضوابط اعلام شده نسبت‌ به ثبت‌نام در این آزمون از روز پنجشنبه مورخ ۱۵ مرداد ماه تا روز چهارشنبه مورخ ۲۱ مرداد ماه اقدام نمایند.

لازم به تاکید است کلیه اطلاعات مربوط به شرایط و ضوابط استخدامی، رشته‌های شغلی، رشته‌های تحصیلی و مقاطع مورد پذیرش در رشته‌ها، شهرهای پذیرنده و دامنه پذیرش در این شهرها و مواد آزمون عمومی و تخصصی در اطلاعیه اصلی همزمان با شروع ثبت‌نام در تاریخ ۱۵ مرداد ماه بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت. ضمناً آزمون در روز جمعه مورخ ۲۷ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

نکات مهم اطلاعیه استخدامی آموزش و پرورش

زمان شروع ثبت نام در آزمون:از پنجشنبه ۱۵ مرداد ماه

زمان پایان ثبت نام در آزمون: تا چهارشنبه ۲۱ مرداد ماه

زمان برگزاری آزمون استخدامی: ۲۷ شهریور ماه ۱۳۹۴

تعداد افراد مورد نیاز: ۵ هزار نفر

مدرک مورد نیاز: کارشناسی و بالاتر

نمونه سوالات عمومی و اختصاصی استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۴

استخدام آموزش و پرورش در سال 94

تایید استخدامی آموزش و پرورش در تابستان ۹۴ + نمونه سوالات استخدامی

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند که آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تابستان سال ۱۳۹۴ برگزار خواهد شد. با توجه به اخبار موجود، محمد فاضل مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش اعلام کرد که تا پایان تابستان آزمون استخدامی آموزش و پرورش برگزار خواهد شد. بنا به گفته مشاور وزیر، تیمی از از نمایندگان آموزش و پرروش و سازمان مدیریت در حال کار بر روی جزئیات آزمون هستند و در صورت وجود اخبار جدید از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اعلام خواهد شد.

همچنین در خبر دیگری که در روز ۱۶ تیر در خروجی بسیاری از خبرگزاری‌ها قرار گرفت، وزیر آموزش و پرورش شایعه به تعویق افتادن آزمون استخدامی این وزارتخانه را رد کرد و اعلام کرد این آزمون در تابستان امسال برگزار خواهد شد. همچنین علی اصغر فانی اعلام کرد که این آزمون به صورت مستقل توسط وزارت آموزش و پرورش برگزار خواهد شد و آزمون فراگیر سازمان سنجش برای جذب نیرو برگزار نخواهد شد. نحوه اجرای آزمون نیز برعهده وزارت آموزش و پرورش است.

اخبار تکمیلی درباره درباره خبر تایید استخدامی آموزش و پرورش

همانگونه که در اطلاعیه‌های پیش از این آمده بود در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۴ در حدود ۵۰۰۰ نیرو جذب خواهند شد. در این آزمون تنها افرادی که دارای مدرک کارشناسی یا بالاتر هستند می‌توانند شرکت کنند و اولویت استخدام با افراد دارای سابقه حق التدریسی است. همچنین لازم به ذکر است که افراد جذب شده از مهر ۱۳۸۵ به بدنه آموزش و پرورش اضافه خواهند شد.

مواد امتحانی آزمون استخدامی آوزش و پرورش

با توجه به پیگیری‌های همکاران ما در موسسه ایران تحقیق، تاکنون خبری درباره مواد امتحانی این آزمون منتشر نشده است اما با توجه به رویه موجود، سوالات عمومی و تخصصی در این آزمون مطرح خواهند شد و از همین رو موسسه ایران تحقیق اقدام به آماده سازی چندین بسته نمونه سوالات مربوط به این آزمون کرده است که در لینک زیر قابل دانلود است.

نکات مهم خبر تایید استخدامی آموزش و پرورش

زمان برگزاری آزمون: تابستان ۱۳۹۴

تعداد افراد مورد نیاز: ۵ هزار نفر

مدرک مورد نیاز: کارشناسی و بالاتر

estekhdami-soalat2

نمونه سوالات عمومی و اختصاصی استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۴

به گزارش ایسنا، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در روز ۲۷ شهریور ماه خبر داد و افزود، ثبت نام از ۱۱ مرداد ماه آغاز خواهد شد.

با توجه به اینکه آزمون استخدامی آموزش پرورش در تابستان ۱۳۹۴ برگزار خواهد شد، موسسه ایران تحقیق اقدام به آماده سازی بسته نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی آموزش و پرورش کرده است. با مطالعه این نمونه سوالات احتمال قبولی خود را در آزمون استخدامی آموزش و پرورش بیشتر کنید. این نمونه سوالات از آزمون‌های سال‌های پیش استخراج گردیده‌اند. با استفاده از نمونه سوالات عمومی و اختصاصی استخدامی آموزش و پرورش می‌توانید به مرور جامع مطالب ماده‌های امتحانی بپردازید. محتوای این نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش در زیر آمده است.

محتوای بسته نمونه سوالات عمومی استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۴

زبان و ادبیات فارسی: متشکل از ۳۴۵ سوال آزمون‌های دوره‌های گذشته

آشنایی با کامپیوتر: متشکل از ۳۱۵ سوال آزمون‌های دوره‌های گذشته

هوش و استعداد: متشکل از ۲۵۰ سوال آزمون‌های دوره‌های گذشته

آمار و ریاضی: متشکل از ۴۰۰ سوال آزمون‌های دوره‌های گذشته

احکام و معارف اسلامی: متشکل از ۳۲۵ سوال آزمون‌های دوره‌های گذشته

مسائل سیاسی و اجتماعی: متشکل از ۳۲۵ سوال آزمون‌های دوره‌های گذشته

زبان انگلیسی: متشکل از ۲۸۵ سوال آزمون‌های دوره‌های گذشته

محتوای بسته نمونه سوالات اختصاصی استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۴

روش‌ها و فنون تدریس: ۲۷۵ سوال

تعلیم و تربیت اسلامی: ۲۲۵ سوال

روانشناسی تربیتی: ۲۵۰ سوال

سنجش و اندازه گیری: ۲۵۰ سوال

تکنولوژی آموزشی: ۲۵۰ سوال

مزایای استفاده از بسته نمونه سوالات عمومی و اختصاصی استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۴

۱- این بسته دارای بیش از ۳۰۰۰ نمونه سوال از آزمون‌های استخدامی دوره‌های گذشته است.

۲- تمامی سوالات دارای پاسخنامه هستند.

۳- سوالات عمومی به صورت بسته در قالب ۷ فایل آماده شده‌اند.

۴- سوالات اختصاصی به صورت بسته در قالب ۵ فایل آماده شده‌اند.

۶- دانلود پس از پرداخت وجه به صورت آنی انجام خواهد گرفت.

استخدام دیوان محاسبات کشور

استخدام دیوان محاسبات کشور در سال ۹۴ (مهلت ثبت نام تا ۱۲ خرداد)

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند که دیوان محاسبات کشور در نظر دارد از طریق آزمون سراسری افرادی را در رشته‌های شغلی حسابرسی و کارشناس بودجه تشکیلات استخدام نماید. مهلت ثبت نام در این آزمون تا ۱۲ خرداد ماه تمدید شده است. همچنین استخدام در بیشتر استان‌های کشور صورت خواهد پذیرفت اما آزمون استخدامی تنها در تهران برگزار خواهد شد. آزمون در روز جمعه مورخ ۲ مرداد ماه برگزار خواهد شد. استان‌هایی که نیرو در آن‌ها جذب خواهند شد عبارتند از: تهران (ستاد مرکز)، استان البرز، استان خوزستان، استان آذربایجان غربی، استان خراسان شمالی، استان فارس، استان مازندران، استان هرمزگان، استان سیستان و بلوچستان، استان چهارمحال و بختیاری، استان سمنان، استان مرکزی، استان قزوین، استان یزد، استان خراسان جنوبی، استان کرمانشاه، استان گیلان، استان اصفهان، استان کرمان، استان بوشهر، استان کردستان، استان اردبیل، استان لرستان، استان آذربایجان شرقی، استان ایلام، استان قم.

جدول رشته‌های مورد نیاز استخدام دیوان محاسبات کشور

در این استخدامی دو رشته شغلی تعریف شده است و برای هر یک از آن‌ها از رشته‌های تحصیلی زیر نیرو جذب خواهد شد. رشته‌های تحصیلی مورد نیاز برای این دو رشته شغلی عبارتند از:

شغل حسابرس: دارا بودن دانشنامه کارشناسی و بالاتر در یکی از رشته های حسابرسی، حسابداری، مدیریت بازرگانی و مدیریت مالی.

شغل کارشناس بودجه تشکیلات: دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته مدیریت دولتی

مواد آزمون استخدام دیوان محاسبات کشور

مواد عمومی: معارف اسلامی؛ ریاضی و آمار مقدماتی؛ زبان انگلیسی عمومی؛ مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی؛ زبان وادبیات فارسی؛ فناوری اطلاعات و کامپیوتر.

مواد اختصاصی رشته شغلی حسابرس: حسابداری دولتی، اصول حسابرسی، اصول حسابداری، قوانین مالی و محاسباتی از جمله قانون دیوان محاسبات، محاسبات عمومی، قانون تجارت، ریاضی وآمارکاربردی، زبان تخصصی.

مواد اختصاصی رشته شغلی کارشناس بودجه و تشکیلات: حقوق اداری، مدیریت منابع انسانی، مبانی سازمان و مدیریت، قانون دیوان محاسبات کشور، قانون محاسبات عمومی، زبان تخصصی.

نکات مهم استخدام دیوان محاسبات کشور

آخرین مهلت ثبت نام: پایان روز سه شنبه ۱۲ خرداد ماه ۱۳۹۴

زمان برگزاری آزمون: روز جمعه ۲ مرداد ماه ۱۳۹۴

محل برگزاری آزمون: تهران

 

نمونه سوالات امتحانی استخدامی دیوان محاسبات کشور

نمونه سوالات عمومی استخدامی دیوان محاسبات کشور

با توجه به اینکه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور در تاریخ ۲ مرداد ماه ۱۳۹۴ در تهران برگزار خواهد شد، موسسه ایران تحقیق اقدام به آماده سازی بسته نمونه سوالات عمومی استخدامی دیوان محاسبات کشور کرده است. با مطالعه این نمونه سوالات احتمال قبولی خود را در آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور بیشتر کنید. این نمونه سوالات از آزمون‌های سال‌های پیش استخراج گردیده‌اند. با استفاده از نمونه سوالات عمومی استخدامی دیوان محاسبات کشور می‌توانید به مرور جامع مطالب ماده‌های امتحانی بپردازید. محتوای این نمونه سوالات استخدامی دیوان محاسبات کشور در زیر آمده است.

محتوای بسته نمونه سوالات عمومی استخدامی دیوان محاسبات کشور

زبان و ادبیات فارسی: متشکل از ۳۵۰ سوال آزمون‌های دوره‌های گذشته

آشنایی با کامپیوتر: متشکل از ۳۰۰ سوال آزمون‌های دوره‌های گذشته

هوش و استعداد: متشکل از ۲۵۰ سوال آزمون‌های دوره‌های گذشته

آمار و ریاضی: متشکل از ۴۰۰ سوال آزمون‌های دوره‌های گذشته

احکام و معارف اسلامی: متشکل از ۳۰۰ سوال آزمون‌های دوره‌های گذشته

مسائل سیاسی و اجتماعی: متشکل از ۳۲۰ سوال آزمون‌های دوره‌های گذشته

زبان انگلیسی: متشکل از ۲۵۰ سوال آزمون‌های دوره‌های گذشته

مزایای استفاده از بسته نمونه سوالات عمومی استخدامی دیوان محاسبات کشور

۱- این بسته دارای بیش از ۲۰۰۰ نمونه سوال از آزمون‌های استخدامی دوره‌های گذشته است.

۲- تمامی سوالات دارای پاسخنامه هستند.

۳- سوالات به صورت بسته در قالب ۷ فایل آماده شده‌اند.

۴- دانلود پس از پرداخت وجه به صورت آنی انجام خواهد گرفت.

قیمت 5000

استخدام دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سال 94

استخدام دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سال ۹۴ (مهلت ثبت نام تا پایان اردیبهشت)

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود برای بیمارستان‌های جدید التاسیس و توسعه یافته امام خمینی (ره) آمل، آیت اله طالقانی چالوس و مرکز آموزشی و تحقیقاتی حضرت فاطمه زهرا (س) ساری، ۴۶۹ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق امتحان کتبی در حیطه‌های عمومی و تخصصی پس از طی کردن مراحل گزینش به صورت پیمانی استخدم نماید.

رشته‌های مورد نیاز در استخدام دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سال ۹۴

بر اساس اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، رشته‌هایی که استخدام از بین آن‌ها صورت خواهد گرفت عبارتند از: پزشک متخصص بیهوشی (۲ نفر)، پزشک متخصص قلب (۱ نفر)، پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب (۲ نفر)، پزشک متخصص ارتوپدی (۱ نفر)، پزشک متخصص طب اورژانس (۱ نفر)، پزشک عمومی (۴ نفر)، داروساز (۲ نفر)، کارشناس امور اجرایی بیمارستان (۲ نفر)، کارشناس اتاق عمل (۱۸ نفر)، کارشناس آزمایشگاه تشخیص و طبی (۱۰ نفر)، کارشناس پذیرش و مدارک پزشکی (۲ نفر)، کارشناس بهداشت محیط (۲ نفر)، کارشناس هوشبری (۹ نفر)، پرستار (۳۶۳ نفر)، کارشناس تجهیزلت پزشکی (۱ نفر)، کارشناس تغذیه (۱ نفر)، کارشناس پرتوشناسی (۱۰ نفر)، کارشناس توانبخشی فیزیکی (۴ نفر)، کارشناس پذیرش و مدارک پزشکی فناوری اطلاعات سلامت (۳ نفر)، ماما (۸ نفر)، مددکار بهداشتی و درمانی (۱ نفر)، کاردان/ کارشناس پذیرش و مدارک پزشکی متصدی پذیرش (۷ نفر)، کارشناس پذیرش و مدارک پزشکی منشی بخش (۴۱ نفر)، کاردان اتاق عمل (۲ نفر)، بهیار (۱۵ نفر).

جزئیات استخدام دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سال ۹۴

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازنداران اعلام کرده است که آخرین مهلت ثبت نام در این استخدامی تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ و به صورت الکترونیکی خواهد بود. کارت ورود به جلسه امتحان توانمندی‌های عمومی و تخصصی در روز‌های ۶ و ۷ خرداد ماه ۱۳۹۴ توزیع خواهد شد و زمان و محل برگزاری امتحان در هنگام توزیع کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

مواد امتحانی استخدام دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سال ۹۴

مواد امتحان عمومی: زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی عمومی، ریاضی و آمار مقدماتی، فن‌آوری اطلاعات، معارف اسلامی، اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانون در مجموع ۹۰ سوال.

مواد امتحانی تخصصی: ۴۵ سوال مرتبط با رشته مورد درخواست.

نکات مهم استخدام دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سال ۹۴

آخرین مهلت ثبت نام: آخر اردیبهشت ماه ۱۳۹۴

زمان برگزاری آزمون: خرداد ماه ۱۳۹۴

تعداد نفرات مورد نیاز: ۴۶۹ نفر

استخدام وزارت بهداشت در سال 94

استخدام وزارت بهداشت در سال ۹۴ (اعلام جزئیات خبر)

وزارت بهداشت اخبار مربوط به استخدام بیش از ۷۰۰۰ نیرو در سال ۱۳۹۴ را تأیید کرد. این استخدام به احتمال بسیار در سال ۱۳۹۴ صورت خواهد گرفت. همچنین بیشتر استخدامی‌ها در مناطق محرم خواهد بود. پیش از این وزیر بهداشت نیز اعلام کرده بود که قرار است امسال مجوز استخدام ۷۰۰۰ نفر برای ۷۶ بیمارستان جدید داده شود. همچنین شایعاتی نیز درباره زمان برگزاری این آزمون در اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ منتشر شده بود، اما این تاریخ توسط مقامات وزارت بهداشت تایید نشد و زمان برگزاری این آزمون مشخص نشده است.

جزئیات استخدام وزارت بهداشت در سال ۹۴

دکتر ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت در مصاحبه‌ای با خبرگزاری ایسنا، جزئیات استخدام‌های جدید این وزارتخانه و همچنین چگونگی توزیع نیروهای استخدامی را تشریح کرد. قائم مقام وزیر بهداشت در خصوص مجوزهای دولت برای استخدام و سهم وزارت بهداشت از مجوزهای استخدامی جدید، گفت: با دولت و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی توافقی را انجام داده‌ایم که طبق آن حدود ۷۷۰۰ نفر با بودجه لازم برای بیمارستان‌هایی که جدید تاسیس می‌شوند، در اختیار وزارت بهداشت قرار گیرند. وی اولویت‌های استخدامی وزارت بهداشت را از این تعداد توافق‌شده در گروه‌های پرستاری و پیراپزشکی مانند رشته‌های آزمایشگاه و هوش‌بری عنوان کرد و افزود: بیمارستان‌های تازه‌تاسیس در کل کشور راه‌اندازی می‌شوند، البته اغلب این بیمارستان‌ها در مناطق محروم و شهرستان‌هاست. حریرچی در ادامه به کسری نیروی بیمارستان‌های فعلی اشاره و اظهار کرد: باید توجه کنیم که در بیمارستان‌های موجود وزارت بهداشت نیز به دلیل کسری نیرو با مشکل مواجه هستیم که امیدواریم با توجه ویژه دولت، این مشکل رفع شود. وی افزود: در راستای رفع این مشکلات هم در مورد افرادی که از بیمارستان‌ها خارج می‌شوند یعنی بازنشستگان و همچنین برای کسری‌های فعلی در حال مذاکراتی با دولت هستیم تا بتوانیم این کسری‌ها را جبران کنیم.

نکات مهم استخدام وزارت بهداشت در سال ۹۴

تعداد سهمیه استخدامی: ۷۷۰۰ نفر

رشته‌های در اولویت: پرستاری و رشته‌های پیراپزشکی مانند رشته‌های علوم آزمایشگاهی و هوش‌بری

مناطق جذب نیرو: بیمارستان‌های تازه تاسیس عمدتاً در مناطق محروم

زمان برگزاری آزمون: سال ۱۳۹۴ (جزئیات بیشتر اعلام خواهد شد)

استخدامی شرکت انرژی کشور

استخدامی شرکت انرژی کشور (مدیریت، حسابداری، مکانیک، کامپیوتر و سایر رشته)

 شرکت انرژی کشور که از شرکت‌های پیشرو در زمینه دستگاه‌های گرمایشی و سرمایشی در ایران است، درصدد است تا تعدادی نیرو را در رشته‌های مختلف از جمله مدیریت، حسابداری، مکانیک، کامپیوتر و سایر رشته جذب کند. متقاضیان باید با توجه به نیازهای این شرکت، رزمه خود را برای این مجموعه ارسال نمایند تا در صورت نیاز شرکت، ادامه مراحل استخدام را طی نمایند. قابل ذکر است که این شرکت در کیلومتر ۷ جاده تهران به قم قرار دارد و همچنین استخدام تنها از بین آقایان انجام خواهد گرفت و داشتن سابقه کار برای حضور در این شرکت الزامی می‌باشد. در زیر ردیف‌های شغلی مورد نظر استخدامی شرکت انرژی کشور آمده است.

مشاغل و تخصص‌های مورد نیاز استخدامی شرکت انرژی کشور

شغل تخصص مورد نیاز سابقه
مسئول دفتر مدیر عامل لیسانس مرتبط، روابط عمومی بالا و مسلط به آفیس، آشنا به فنون مکاتبات اداری ۳ سال
کارشناس بازرگانی آشنا به فرایندهای خدمات پس از فروش ۳ سال
کارشناس طراحی لیسانس مکانیک سیالات مسلط به نرم افزارهای تحلیل سیالاتی ۳ سال
کارشناس بازاریابی لیسانس مرتبط، آشنا به فنون مذاکره و تحقیقات بازار ۳ سال
کارشناس نرم افزار لیسانس کامپیوتر، مسلط به برنامه نویسی، آشنا به شبکه و سخت افزار ۳ سال
کارشناس مهندسی تولید لیسانس صنایع یا مکانیک گرایش ساخت و تولید، آشنا به روش‌های تولیدی و کنترلی ۳ سال
کارمند بازرگانی لیسانس یا فوق دیپلم مرتبط، آشنا به آفیس و زبان انگلیسی، حداکثر ۳۰ سال سن ۳ سال
کارشناس فروش لیسانس مرتبط، مسلط به مذاکرات فروش، آمادگی مأموریت‌های شهرستان ۵ سال
کارشناس صادرات لیسانس بازرگانی، مسلط به بازاریابی و مذاکرات بین المللی، مسلط به آفیس و زبان انگلیسی ۵ سال
حسابدار ارشد حداقل لیسانس حسابداری، مسلط به تهیه صورت‌های مالی، تهیه اظهارنامه و نرم‌افزارهای مالی ۷ سال

نکات مهم استخدامی شرکت انرژی کشور

- استخدام تنها از بین آقایان صورت خواهد گرفت.

- افراد دارای مدارک مدیریت، حسابداری، مکانیک و کامپیوتر در اولویت قرار دارند.

- داشتن سابقه کار برای تمامی متقاضیان استخدامی ضروری است.

استخدام بیمه سلامت در سال ۹۴

استخدام بیمه سلامت در سال ۹۴

با توجه به اخبار منتشر شده توسط خبرگزاری‌های رسمی و مصاحبه معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت، آزمون استخدامی این سازمان در نیمه دوم سال ۹۴ برگزار خواهد شد. هر چند جزئیات کامل این آزمون استخدامی توسط مسئولان بیمه سلامت تشریح نشده است، اما زمان برگزاری آزمون در نیمه دوم سال ۱۳۹۴ و همچنین مجوز جذب ۱۱۰ نفر قطعی شده است.

زمان و تعداد نفرات استخدام بیمه سلامت در سال ۹۴

پهبد پورشبانان معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت در گفتگو با خبرگزاری تسنیم اعلام کرد که در نیمه دوم سال ۱۳۹۴ آزمون استخدامی بیمه سلامت برگزار خواهد شد. آزمون استخدامی از طریق سازمان سنجش و نیمه دوم سال برگزار خواهد شد. تاکنون مجوز جذب ۱۱۰ نفر از طریق استانداری‌ها دریافت شده و علاوه بر آن جذب ۲۰۰ نیروی انسانی نیز پس از طی مراحل خود در سازمان مدیریت اعلام می‌شود. وی ادامه داد: آزمون استخدامی مربوط به کارکنان بخش درمانی نیست، زیرا سازمان بیمه سلامت بر خلاف تامین اجتماعی دارای مراکز ملکی نیست و با خرید خدمات از بیمارستان‌های طرف قرارداد به بیمه شده سرویس ارائه می‌دهد.

جزئیات بیشتر درباره استخدام بیمه سلامت در سال ۹۴

پهبد پورشبانان معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت در پایان گفتگوی خود با خبرگزاری تسنیم اظهار داشت که زمان و جزئیات بیشتر برگزاری این آزمون متعاقبا اعلام می‌شود.

استخدام سازمان آتش نشانی شهرداری کرمان

استخدام سازمان آتش نشانی شهرداری کرمان در سال ۹۴ (آخرین مهلت ثبت نام ۲۰ اردیبهشت)

مدیر امور اداری و کارگزینی شهرداری کرمان اعلام کرد که به دلیل کمبود نیرو در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، در سال ۱۳۹۴ تعداد ۸۱ نفر استخدام خواهند شد. این استخدام برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی انجام خواهد گرفت. افراد واجد شرایط استخدام از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های تخصصی و عملی و گزینش به‌صورت پیمانی استخدام خواهند شد. تاریخ نهایی ثبت نام در این استخدامی تا ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ خواهد بود.

تاریخ برگزاری آزمون استخدام سازمان آتش نشانی شهرداری کرمان

با توجه به اطلاعیه شهرداری کرمان، تاریخ ثبت نام این آزمون از از ساعت ۸ صبح روز یکم اردیبهشت تا پایان روز ۲۰ اردیبهشت ماه خواهد بود. همچنین پس از ثبت نام، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی در روز‌های یکشنبه و دوشنبه مورخ سوم و چهارم خرداد ماه از طریق سامانه ثبت نام قابل دریافت خواهد بود. آزمون استخدامی نیز در تاریخ جمعه ۸ خرداد ماه ۱۳۹۴ در ساعت ۹ صبح برگزار خواهد گردید. درباره تاریخ اعلام نتایج آزمون اخباری منتشر نشده است.

توضیحات تکمیلی مدیر امور اداری و کارگزینی شهرداری کرمان درباره استخدام سازمان آتش نشانی شهرداری کرمان

مدیر امور اداری و کارگزینی شهرداری کرمان اعلام کرد که این آزمون در دو مرحله برگزار خواهد شد. در مرحله‌ی اول آزمون افراد سه برابر ظرفیت برای مرحله دوم انتخاب می‌شوند. در مرحله‌ی دوم نیز از بین افراد واجد شرایط ۸۱ نفر استخدام خواهند شد؛ ضمن این‌که علاوه بر این تعداد، ۲۵ درصد سهمیه‌ برای خانوده‌ی ایثارگران، جانبازان و شهدا در نظر گرفته شده است. همچنین بیشتر افراد استخدامی راننده ماشین‌های سنگین و کاردان آتش نشانی خواهند بود. افراد متقاضی دارای حداقل مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه صلاحیت شرکت در آزمون را خواهند داشت.

نکات مهم استخدام سازمان آتش نشانی شهرداری کرمان

 آخرین مهلت ثبت نام: پایان روز ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴

زمان دریافت کارت ورود به جلسه: ۳ و ۴ خرداد ماه ۱۳۹۴

روز برگزاری آزمون: جمعه ۸ خرداد ماه ۱۳۹۴

تعداد سهمیه استخدامی: ۸۱ نفر

مشاغل مورد نیاز: راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین و کاردان آتش نشانی

حداقل مدرک مورد نیاز: مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه

هزینه ثبت نام: پانصد هزار ریال