پروتکل درمان شناختی رفتاری و مصاحبه انگیزشی برای اختلال مصرف مواد

پروتکل درمان شناختی رفتاری و مصاحبه انگیزشی برای اختلال مصرف مواد

اختلالات مربوط به سوء مصرف مواد از شایع‌ترین مشکلات در کشورهای مختلف دنیا می‌باشد. برای درمان این اختلالات روش‌های مختلفی ابداع شده است که برخی از آن‌ها اثربخشی بالایی دارند. پروتکل درمان شناختی رفتاری و مصاحبه انگیزشی برای اختلال مصرف مواد از جمله بهترین درمان‌ها برای این مشکل است که در کنار سایر درمان‌های پزشکی و مداخلات دیگر می‌تواند اثربخش باشد. همچنین مشخص شده است که اختلالات همایند دیگری نیز در کناب سوء مصرف مواد در افراد به وجود می‌آید که در پروتکل درمان شناختی رفتاری و مصاحبه انگیزشی برای اختلال مصرف مواد به این اختلالات همایند نیز پرداخته شده است.

این راهنمای درمانی برای کمک به بیمارانی طراحی شده است که به دنبال کاهش یا پرهیز از مصرف مواد و یا کاهش آسیب‌های ناشی از مصرف مواد هستند. این روش درمانی با تلفیق درمان شناختی رفتاری و مصاحبه انگیزشی، به بیماران در جهت حل و فصل دوگانگی‌ها و تردید در درمان، ایجاد انگیزه برای تغییر و غلبه بر موانع تغییر کمک می‌نماید.

مشخصات پروتکل درمان شناختی رفتاری و مصاحبه انگیزشی برای اختلال مصرف مواد

پروتکل درمان شناختی رفتاری و مصاحبه انگیزشی برای اختلال مصرف مواد شامل ۱۵ جلسه درمانی و ۱۲ کاربرگ است که در قالب بیش از ۹۰ صفحه با بالاترین کیفیت ترجمه و آماده سازی شده است. همچنین فایل اصلی پروتکل با قابلیت رفرنس دهی نیز در کنار فایل ترجمه قرار داده شده است. برخی از ویژگی‌های این پروتکل عبارتند از:

۱- کیفیت ترجمه بسیار بالا به همراه متن اصلی

۲- شامل ۱۵ جلسه مداخله و آماده شده در ۹۰ صفحه

۳- استفاده از کاربرگ‌های ترجمه شده در پروتکل

۴- تهیه شده در دانشگاه پالوآلتو کالیفرنیا

۵- انسجام در ساختار جلسات مداخله

پروتکل درمان شناختی رفتاری و مصاحبه انگیزشی برای اختلال مصرف مواد

محتوای پروتکل درمان شناختی رفتاری و مصاحبه انگیزشی برای اختلال مصرف مواد

جلسه اول: شناسایی الگوهای مصرف مواد

جلسه دوم: انتظارات از مصرف مواد

جلسه سوم: افزایش انگیزه تغییر

جلسه چهارم: هدف‌گزینی و ایجاد یک طرح تغییر

جلسه پنجم: درک و شناسایی تفکر تحریف‌شده

جلسه ششم: تغییر افکار تحریف‌شده

جلسه هفتم: تحلیل کارکردی رفتار

جلسه هشتم: مقابله با رویدادهای پرخطر

جلسه نهم: یادگیری امتناع از مصرف الکل و مواد

جلسه دهم: مقابله با سایر افراد

جلسه یازدهم: مهارت‌های ارتباطی

جلسه دوازدهم: حل مسأله مؤثر: پیش به سوی آن‌چه می‌خواهید

جلسه سیزدهم: داشتن یک زندگی متعادل

جلسه چهاردهم: ارزش‌ها: آن‌چه برای شما بیش‌ترین اهمیت را دارد

جلسه پانزدهم: مقابله با وسوسه‌ها و تکانه‌های مصرف و پیشگیری از عود

خرید و دانلود پروتکل درمان شناختی رفتاری و مصاحبه انگیزشی برای اختلال مصرف مواد

شما می‌توانید با خرید و دانلود پروتکل درمان شناختی رفتاری و مصاحبه انگیزشی برای اختلال مصرف مواد از مزایای این خرید استفاده کنید که عبارتند:

۱- متن ترجمه شده پروتکل مداخله با بهترین کیفیت

۲- متن انگلیسی و رفرنس پروتکل

۳- آماده شده توسط دانشجویان دکتری روانشناسی با کیفیت بالا

۴- فعال شدن لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت وجه

۵- پاسخگویی سریع به سوالات دانشجویان و اساتید

 

پروتکل مداخله روان درمانی مثبت گرای گروهی برای افسردگی

پروتکل مداخله روان درمانی مثبت گرای گروهی برای افسردگی

پروتکل مداخله روان درمانی مثبت گرای گروهی برای افسردگی که برای اولین بار در ایران توسط موسسه ایران تحقیق منتشر می‌شود یکی از مشهورترین و پرکاربردترین پروتکل‌های درمانی در روانشناسی است. اساتید، دانشجویان و پژوهشگران روانشناسی همواره در پژوهش‌های خود با این مشکل مواجه هستند که برای اجرای مداخله آموزشی یا درمانی خود یک بسته و راهنمای استاندارد مداخله‌ را در اختیار ندارند. راهنمای درمانی یا پروتکل مداخله به خصوص برای افرادی که قصد چاپ مقاله در مجلات معتبر بین المللی را دارند یک ضرورت به شمار می‌رود. در همین راستا موسسه ایران تحقیق با همکاری دانشجویان مقطع دکتری تخصصی روانشناسی اقدام به گردآوری پروتکل‌های درمانی با رفرنس‌های معتبر و از دانشگاه‌های برجسته دنیا کرده است که یکی از مشهورترین راهنماها پروتکل مداخله روان درمانی مثبت گرای گروهی برای افسردگی است.

مشخصات پروتکل مداخله روان درمانی مثبت گرای گروهی برای افسردگی

این پروتکل در شش جلسه توسط پارکز شینر و زیر نظر دکتر مارتین سلیگن در دانشگاه پنسیلوانیا آماده شده است. کیفیت منحصر به فرد این بسته مداخله‌ای سبب شده است که توسط برجسته‌ترین پژوهشگران به کار گرفته شده است و در بسیاری از کتاب‌های مرجع روانشناسی مثبت‌گرا به آن اشاره شده است. این پروتکل با ترجمه بسیار با کیفیت به همراه رفرنس انگلیسی و متن انگلیسی آن قابل دریافت از سایت ایران تحقیق است. برخی از ویژگی‌های این بسته عبارتند از:

۱- کیفیت ترجمه بسیار بالا به همراه متن اصلی

۲- شش جلسه مداخله مثبت‌گرا در ۲۴ صفحه

۳- چندین تمرین روانشناسی مثبت‌گرا برای مداخلات بیشتر

۴- انسجام در ساختار جلسات مداخله

پروتکل مداخله روان درمانی مثبت گرای گروهی برای افسردگی

خرید و دانلود پروتکل مداخله روان درمانی مثبت گرای گروهی برای افسردگی

شما می‌توانید با خرید و دانلود پروتکل مداخله روان درمانی مثبت گرای گروهی برای افسردگی از مزایای این خرید استفاده کنید که عبارتند:

۱- متن ترجمه شده پروتکل مداخله روان درمانی مثبت گرای گروهی برای افسردگی

۲- متن انگلیسی و رفرنس پروتکل

۳- آماده شده توسط دانشجویان دکتری روانشناسی با کیفیت بالا

۴- فعال شدن لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت وجه

۵- پاسخگویی سریع به سوالات دانشجویان و اساتید

پروتکل مداخله معنویت درمانی گروهی برای اختلال استرس پس از سانحه (PTSD)

پروتکل مداخله معنویت درمانی گروهی برای اختلال استرس پس از سانحه (PTSD)

در سال‌های اخیر استفاده از معنویت در روانشناسی افزایش یافته است. پروتکل مداخله معنویت درمانی گروهی برای اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) در سال ۲۰۰۵ تهیه شده و توسط دانشجویان دکتری روانشناسی بالینی در موسسه ایران تحقیق ترجمه و آماده سازی شده است. اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) یکی از اختلالات ناشی تروما یا آسیب است. در این اختلال فرد به دلیل قرار گیری در معرض آسیب شدید جسمی یا خطر تهدید زندگی علایم روانشناختی شدیدی از خود بروز می‌دهد. روش‌های درمانی زیادی برای این اختلال وجود دارد اما پژوهش‌های جدید نشان می‌دهد که مداخلاتی که مبتنی بر معنویت هستند تاثیرات بیشتری در درمان افراد مبتلا به این اختلال دارند.

معنویت درمانی روشی است که در آن فرد با استفاده از مفاهیم و تمرین‌های معنوی سعی در کنار آمدن با مشکلات زندگی خود را دارد. این شیوه مداخلاتی امروزه بسیار محبوب است و برای بسیاری از مشکلات و اختلالات روانی کاربرد دارد.

مشخصات پروتکل مداخله معنویت درمانی گروهی برای اختلال استرس پس از سانحه (PTSD)

پروتکل مداخله معنویت درمانی گروهی برای اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) در سال ۲۰۰۵ توسط جفری جوزف لیونی در دانشگاه پپردین کالیفرنیا طراحی شده است. این مداخله در اصل برای افرادی به کار می‌رود که دچار اختلال استرس پس از سانحه هستند. برخی از ویژگی‌های پروتکل مداخله معنویت درمانی گروهی برای اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) عبارتند از:

- آماده سازی شده در ۸ جلسه درمانی

- مبتنی بر اصول معنویت درمانی

- آماده سازی شده توسط دانشجویان دکتری روانشناسی بالینی

- کاملاً کاربردی و دارای رفرنس معتبر

پروتکل مداخله معنویت درمانی گروهی برای اختلال استرس پس از سانحه (PTSD)

خرید و دانلود پروتکل مداخله معنویت درمانی گروهی برای اختلال استرس پس از سانحه (PTSD)

شما می‌توانید با خرید و دانلود پروتکل مداخله معنویت درمانی گروهی برای اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

۱- متن ترجمه شده پروتکل با بالاترین کیفیت

۲- دانلود منبع اصلی پروتکل در هنگام خرید

۳- فعال شدن لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت وجه

۴- پاسخگویی سریع به سوالات شما پس از خرید

پروتکل مداخله گروه درمانی هراس اجتماعی یا اضطراب اجتماعی

پروتکل مداخله گروه درمانی هراس اجتماعی یا اضطراب اجتماعی

پروتکل مداخله گروه درمانی هراس اجتماعی یا اضطراب اجتماعی در سال ۲۰۱۲ آماده شده و توسط موسسه ایران تحقیق آماده سازی شده است. هراس اجتماعی یا اضطراب اجتماعی نوعی اختلال روانپزشکی است که در آن فرد از قرار گرفتن در معرض نگاه‌های دیگران ناراحت می‌شود. این اختلال بسیار شایع است و درمان‌های بسیاری برای کاهش آن وجود دارد. مطرح‌ترین درمان برای این اختلال درمان شناختی رفتاری (CBT) است اما به علت اینکه میزان عدم پاسخ دهی به آن زیاد است، پژوهشگران روش‌های درمانی جدیدی را برای این اختلال پیشنهاد داده‌اند.

یکی از شیوه‌های درمانی جدید درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT) است. در پروتکل مداخله حاضر با استفاده از فنون جدیدی که توسط ACT معرفی شده است و تلفیق آن با مواجهه درمانی سنتی که به طور گسترده برای اختلالات اضطرابی کاربرد دارد، روش‌هایی برای درمان این اختلال پیشنهاد شده است.

مشخصات پروتکل مداخله گروه درمانی هراس اجتماعی یا اضطراب اجتماعی

پروتکل مداخله گروه درمانی هراس اجتماعی یا اضطراب اجتماعی در سال ۲۰۱۲ توسط گلدن و در دانشگاه کالیفرنیا آماده سازی شده است. این پروتکل به صورت خاص هراس اجتماعی  عملکرد محور را هدف قرار داده است. در هراس اجتماعی عملکرد محور فرد مبتلا از انجام امور اجتماعی مربوط به خود ناتوان می‌شود و بنابراین اختلال بسیار زیادی در زندگی روزمره او ایجاد می‌شود. برخی از ویژگی‌های اصلی پروتکل مداخله گروه درمانی هراس اجتماعی یا اضطراب اجتماعی در زیر آمده است:

- آماده سازی شده در ۹ جلسه مداخلاتی ۱ و نیم ساعتی

- مبتنی بر رویکرد پذیرش و تعهد (ACT) و مواجهه درمانی

- متمرکز بر هراس اجتماعی عملکرد محور

- آماده سازی شده توسط دانشجویان دکتری روانشناسی بالینی

- ارائه فایل ترجمه شده به همراه منبع اصلی پروتکل درمانی

پروتکل مداخله گروه درمانی هراس اجتماعی یا اضطراب اجتماعی

خرید و دانلود پروتکل مداخله گروه درمانی هراس اجتماعی یا اضطراب اجتماعی

شما می‌توانید با خرید و دانلود پروتکل مداخله گروه درمانی هراس اجتماعی یا اضطراب اجتماعی از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

۱- متن ترجمه شده پروتکل مداخله گروه درمانی هراس اجتماعی یا اضطراب اجتماعی

۲- ارائه منبع اصلی پروتکل در هنگام خرید

۳- فعال شدن لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت وجه

۴- پاسخگویی سریع به سوالات دانشجویان و اساتید

بسته آموزش رزومه نویسی

بسته آموزش رزومه نویسی

آیا برای شما نیز پیش آمده است که در یک مصاحبه شغلی یا تحصیلی شرکت کنید؟ اگر چنین است پس حتماً به اهمیت داشتن یک بسته آموزش رزومه نویسی واقف هستید. برخلاف تصور بیشتر افرادی که به تازگی وارد دنیای رقابت شغلی یا تحصیلی شده‌اند رزومه نویسی یک کار ساده و ابتدایی نیست. برخی افراد تصور می‌کنند که نوشتن مشخصات فردی در بالای یک صفحه و لیست کردن جوائز و افتخارات در زیر آن‌ها برای موفقیت در یک مصاحبه کافی است. اگر شما نیز جزو این دسته هستید باید بدانید که در اشتباه هستید.

رزومه نویسی یک مهارت اساسی است که بسیاری از مصاحبه‌گران و هیئت‌های جذب به خوبی با فرمت و استانداردهای آن آشنا هستند و اگر رزومه شما مطابق انتظار آن‌ها نباشد به احتمال زیاد محتوای رزومه شما برای آن‌ها جذاب نخواهد بود. بسته آموزش رزومه نویسی که توسط دکتر جوشقانی با بیش از ۱۰۰۰ مصاحبه شغلی (به عنوان مصاحبه‌گر) و در موسسه ایران تحقیق آماده سازی شده است یکی از کامل‌ترین آموزش‌هایی است که در این حوزه وجود دارد.

معرفی بسته آموزش رزومه نویسی

بسته آموزش رزومه نویسی در موسسه ایران تحقیق تدوین یافته است. دلیل نگارش و آماده سازی چنین آموزشی این بود که در طول سال‌ها فعالیت موسسه ایران تحقیق صدها رزومه توسط متخصصان و افراد دارای مدارک تحصیلی بالا برای موسسه ارسال شده است که دارای حداقل استانداردها نیز نمی‌باشند. این موضوع سبب شد که برای کمک به ارتقای این مهارت در افرادی متقاضی مشاغل و مصاحبه‌های تحصیلی چنین بسته‌ای تدوین شود. بسته آموزش رزومه نویسی به صورت کامل تمام جزئیات رزومه نویسی را مورد بحث قرار داده و راهنمایی‌های کاربردی ارائه داده است.

بسته آموزش رزومه نویسی

فهرست مطالب بسته آموزش رزومه نویسی

فصل اول: مقدمه‌ای بر رزومه نویسی

فصل دوم: اطلاعات فردی

فصل سوم: تحصیلات

فصل چهارم: سوابق کاری

فصل پنجم: مهارت‌ها

فصل ششم: سایر موارد

فصل هفتم: نکات تکمیلی

خرید و دانلود بسته آموزش رزومه نویسی

شما می‌توانید با خرید و دانلود بسته آموزش رزومه نویسی از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

- ارائه برای اولین بار در ایران توسط موسسه ایران تحقیق

- دانلود مستقیم فایل‌های آموزش از سایت بلافاصله پس از خرید

- پاسخگویی به سوالات شما در کمترین زمان

- ارائه به صورت فایل pdf در بیش از ۳۰ صفحه

پروتکل مداخله رویکرد مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT برای درد مزمن

پروتکل مداخله رویکرد مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT برای درد مزمن

یکی دیگر از مداخلات روانشناسی که توسط موسسه ایران تحقیق آماده شده است پروتکل مداخله رویکرد مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT برای درد مزمن می‌باشد. در پژوهش‌های و همچنین درمان‌های روانشناسی و مشاوره، درمانگر باید بر اساس یک پروتکل و دستورالعمل استاندارد درمان مورد نظر خود را اجرا کند. اهمیت این دستورالعمل‌ها به حدی است که نداشتن چنین مداخله استانداردی می‌تواند در فرایند چاپ مقالات پژوهشی در مجلات معتبر یک مانع اساسی باشد. موسسه ایران تحقیق برای اولین بار در ایران با استفاده از تلاش‌های چندین دانشجو و فارغ التحصیل دکتری روانشناسی اقدام به گردآوری پروتکل‌های مداخلاتی استاندارد کرده است. پروتکل مداخله رویکرد مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT برای درد مزمن یکی از دستورالعمل‌هایی است که مبتنی بر رویکرد پذیرش و تعهد است و از این جهت جزو مداخلات موج سوم در روانشناسی به شمار می‌رود و مورد استقبال بی‌نظیر روانشناسان قرار گرفته است.

مشخصات پروتکل مداخله رویکرد مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT برای درد مزمن

این پروتکل در هشت جلسه توسط کوین وولز و جان اسکرول در سال ۲۰۰۸ تهیه شده است. هدف اساسی این مداخله بیماران دارای دررد مزمن است و تمامی جلسات برای کنار آمدن و سازگاری با این نوع از درد تدوین شده است. کیفیت این مداخله منحصر به فرد سبب شده است که در چندین پژوهش معتبر بین المللی نیز مورد استفاده قرار گیرد. همچنین با توجه به اینکه این مداخله توسط دانشجویان دکتری روانشناسی بالینی ترجمه شده و چندین بار توسط اساتید مختلف مورد بازنگری قرار گرفته است دارای کیفیت بسیار بالایی است. برخی از ویژگی‌های پروتکل مداخله رویکرد مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT برای درد مزمن در زیر آمده است:

۱- تهیه شده در هشت جلسه به صورت مدون

۲- آماده سازی شده در ۵۰ صفحه به صورت کامل

۳- فایل اصل منبع به همراه فایل ترجمه با کیفیت بالا

۴- استاندارد و دارای انسجام در ساختار جلسات درمانی

مداخله رویکرد مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT برای درد مزمن

خرید و دانلود پروتکل مداخله رویکرد مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT برای درد مزمن

شما می‌توانید با خرید و دانلود پروتکل مداخله رویکرد مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT برای درد مزمن از مزایای این خرید استفاده کنید که عبارتند:

۱- متن ترجمه شده پروتکل مداخله رویکرد مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT برای درد مزمن

۲- متن انگلیسی و رفرنس پروتکل

۳- آماده شده توسط دانشجویان دکتری روانشناسی با کیفیت بالا

۴- فعال شدن لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت وجه

۵- پاسخگویی سریع به سوالات دانشجویان و اساتید

نمونه سوالات آزمون زبان دانشگاه آزاد EPT

نمونه سوالات آزمون زبان دانشگاه آزاد EPT با پاسخنامه

نمونه سوالات آزمون زبان دانشگاه آزاد EPT با پاسخنامه که گردآوری و تدوین آن از سوی موسسه ایران تحقیق انجام گرفته است ویژه دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد است. دانشجویانی که در مقطع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد درحال تحصیل می‌باشند یا قصد دارند در این مقطع به ادامه تحصیل بپردازند نیازمند ارئه یکی از مدارک زبان هستند که توسط وزارت علوم یا دانشگاه آزاد برگزار می‌گردد. آزمون زبان EPT که توسط خود دانشگاه آزاد برگزار می‌شود شامل مجموعه سوالاتی است که کسب نمره حداقل ۵۰ در آن برای دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد ضروری می‌باشد. در زیر توضیحاتی درباره این آزمون آمده است.

معرفی آزمون زبان EPT

آزمون زبان EPT مخفف English Proficiency Test است که توسط دانشگاه آزاد برگزار می‌گردد. این آزمون در گذشته با ۶۰ سوال برگزار می‌شد اما هم اکنون ۱۰۰ سوال در آن مطرح می‌شود که شامل سه بخش گرامر با ۳۵ سوال، لغت با ۳۵ سوال و ردینگ با ۳۰ سوال است. کسب نمره ۵۰ در این آزمون برای شرکت کنندگان ضروری است و محدودیتی از بابت دفعات شرکت در این آزمون وجود ندارد.

نمونه سوالات آزمون زبان دانشگاه آزاد EPT با پاسخنامه

موسسه ایران تحقیق بسته نمونه سوالات آزمون زبان دانشگاه آزاد EPT با پاسخنامه را آماده کرده است. در این بسته سوالات مربوطه به شش دوره از آزمون به همراه پاسخنامه آمده است. با توجه به اینکه در بیشتر آزمون‌ها، سوالات دوره‌های قبل به میزان زیادی تکرار می‌شود، مطالعه نمونه سوالات آزمون زبان دانشگاه آزاد EPT با پاسخنامه می‌تواند گامی به سوی کسب نمره مناسب در این آزمون باشد.

این نمونه سوالات شامل شش دوره نمونه سوالات آزمون زبان دانشگاه آزاد EPT با پاسخنامه است که در هر یک از آن‌ها ۶۰ سوال مطرح شده است. با توحه به اینکه نمونه سوالات دارای پاسخنامه است، مراجعه به آن‌ها می‌تواند باعث کاهش زمان یادگیری و آشنایی با نحوه پاسخ‌دهی به سوالات شود.

خرید و دانلود نمونه سوالات آزمون زبان دانشگاه آزاد EPT با پاسخنامه

شما می‌توانید با خرید و دانلود نمونه سوالات آزمون زبان دانشگاه آزاد EPT با پاسخنامه از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

۱- سوالات شش دوره آزمون زبان دانشگاه آزاد اسلامی EPT

۲- ارائه به همراه پاسخنامه

۳- پرداخت و خرید آنلاین و دانلود فوری پس از پرداخت

۴- پاسخگویی سریع به سوالات مربوطه

بسته آموزش نرم افزار SPSS

بسته آموزش نرم افزار SPSS

موسسه پژوهشی ایران تحقیق پس از ارائه موفق بسته آموزشی در حیطه‌های مختلف آماری، پس از ماه‌ها تلاش بسته آموزش نرم افزار SPSS را نیز آماده کرده است. اگرچه کتاب‌های بی‌شماری در حوزه آموزش نرم افزار SPSS چاپ شده و در اختیار پژوهشگران قرار گرفته است اما تمامی این کتاب‌ها دارای نقاط ضعفی در برخی بخش‌ها هستند که لزوم تدوین چنین بسته‌ای را نشان می‌دهد. در اکثر کتاب‌های آموزشی با تفصیل بسیار زیاد به مباحث نظری پرداخته شده است اما به نیازهای اصلی دانشجویان، اساتید و پژوهشگران که همان مباحث کاربردی است توجه کمی شده است.

بسته آموزش نرم افزار SPSS دارای این مزیت است که به صورت کامل به کاربردی بودن آموزش توجه کرده است و از این لحاظ یک بسته آموزشی منحصر به فرد است. در این بسته هر یک از آزمون‌ها به صورت کامل و با اشکال مناسب توضیح داده شده و نحوه گزارش خروجی آن‌های نیز آمده است.

معرفی بسته آموزش نرم افزار SPSS

بسته آموزش نرم افزار SPSS توسط محققان و پژوهشگران برتر موسسه ایران تحقیق و زیر نظر تیمی تخصصی آماده شده است. در این بسته شما می‌توانید با تک تک آزمون‌های SPSS آشنا شوید و به صورت گرافیکی مراحل اجرای آن در نرم افزار را مشاهده نمایید. همچنین در نهایت تفسیر خروجی به دست آمده نیز توضیح داده شده و می‌توانید بر طبق توضیح ارائه شده خروجی را در پژوهش خود گزارش نمایید.

بسته آموزش نرم افزار SPSS

سایر ویژگی‌های بسته آموزش نرم افزار SPSS

– بیش از ۷ ساعت فیلم آموزشی

– به همراه ۱۲۷ صفحه فایل پاور پوینت آموزشی

– و ۱۶۰ اسلاید تصویری پرینت شده برای آموزش آزمون‌های اصلی نرم افزار

– توجه ویژه به کاربردی بودن آموزش ارائه شده

– پرهیز از توضیح بیش از اندازه مفاهیم نظری

– توجه ویژه به نحوه گزارش خروجی نرم افزار SPSS

– جامع بودن آموزش و دربرگیری تمامی آزمون‌های مورد نیاز

خرید و دریافت بسته آموزش نرم افزار SPSS

شما می‌توانید با خرید و دانلود بسته آموزش نرم افزار SPSS از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

– ارسال به صورت پست پیشتاز در ۱ تا ۳ روز کاری به شهرستان‌ها

– ارسال با پیک در ۱ روز کاری برای تهران

– شامل یک بسته در قالب یک عدد DVD و چند فایل و کتابچه

– ارائه برای اولین بار در ایران توسط موسسه ایران تحقیق

بسته آموزش کامل نرم افزار لیزرل LISREL

بسته آموزش کامل نرم افزار لیزرل LISREL

پس از ماه‌ها تلاش توسط متخصصان آماری موسسه ایران تحقیق، بسته آموزش کامل نرم افزار لیزرل LISREL آماده شده و در اختیار دانشجویان، پژوهشگران و اساتید قرار گرفت. نرم افزار لیزرل را می‌توان از اولین نرم افزارهایی دانست که در حوزه مدل یابی به خصوص مدل یابی معادلات ساختاری تهیه شد و در بین نرم افزارهایی نیز که به تازگی تولید شده‌اند جزو محبوب‌ترین نرم افزارهاست. با وجود اینکه هم اکنون ده‌ها کتاب و فیلم آموزشی در حوزه استفاده از لیزرل وجود دارد اما هنوز در این زمینه خلاء‌های جدی وجود دارد. بیشتر کتاب‌های آموزشی از عنصر کاربردی بودن تهی هستند و به همین دلیل برای افرادی که نیاز به آموزش کاربردی در این زمینه دارند کارایی زیادی ندارند. بسته آموزش کامل نرم افزار لیزرل LISREL با هدف پر کردن همین خلاء‌ها آماده شده است.

موسسه پژوهشی ایران تحقیق با بهره بردن از توان ده‌ها متخصص پژوهشی تاکنون ده‌ها دوره آموزشی در زمینه نرم افزارهای آموزشی و پژوهشی از جمله لیزرل، ایموس، PLS و SPSS را برگزار کرده است. این دوره‌ها و همچنین تجارب پژوهشگران موسسه سبب آشنایی کامل آنان با نیازهای پژوهشگران شده است و ماحصل آن بسته آموزش کامل نرم افزار لیزرل LISREL است که مورد استقبال متخصصان این حوزه قرار گرفته است.

معرفی بسته آموزش کامل نرم افزار لیزرل LISREL

بسته آموزش کامل نرم افزار لیزرل LISREL که با تلاش اساتید پژوهشی موسسه ایران تحقیق آماده شده است یکی از کاربردی‌ترین بسته‌هایی است که تاکنون در این حوزه تدوین شده است. این بسته به صورت یک فایل pdf و با استفاده از تصاویر مورد نیاز از محیط لیزرل تهیه شده است و به دلیل تمرکز بر آموزش این نرم افزار به صورت کاربردی و دوری از بیان مطالب انتزاعی و نظری بیش از حد، می‌تواند راهگشای پژوهشگران در استفاده از لیزرل باشد.

سایر مزایای بسته آموزش کامل نرم افزار لیزرل LISREL

– بیش از ۳ ساعت فیلم آموزشی

– به همراه ۵۳ صفحه فایل پاورپوینت آموزشی

– و ۶۵ صفحه جزوه آموزشی

– توجه ویژه به بحث کاربردی بودن آموزش لیزرل

– اجتناب از مطرح کردن مطالب نظری بیش از حد

– توجه ویژه به نحوه گزارش خروجی‌های نرم افزار لیزرل

– جامعیت آموزش نرم افزار لیزرل و دربر گرفتن بیشتر حوزه‌های کاربرد آن

بسته آموزش کامل نرم افزار لیزرل LISREL

سرفصل‌های بسته آموزش کامل نرم افزار لیزرل LISREL

- مقدمات

- تحلیل مسیر

- تحلیل عاملی تائیدی

- مدل یابی معادلات ساختاری

خرید و دریافت بسته آموزش کامل نرم افزار لیزرل LISREL

شما می‌توانید با خرید و دریافت بسته آموزش کامل نرم افزار لیزرل LISREL از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

– ارسال به صورت پست پیشتاز در ۱ تا ۳ روز کاری به شهرستان‌ها

– ارسال با پیک در ۱ روز کاری برای تهران

– شامل یک بسته در قالب فایل، کتابچه و یک عدد DVD

– ارائه برای اولین بار در ایران توسط موسسه ایران تحقیق

بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس (AMOS)

بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS

پس از مدت‌ها تلاش پژوهشگران در موسسه ایران تحقیق بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS آماده شده و در اختیار دانشجویان و پژوهشگران قرار گرفت. اما علت تهیه این بسته آموزشی چه بود؟ با یک نگاه گذرا در کتاب فروشی‌ها می‌توان تعداد زیادی کتاب در زمینه مدل یابی معادلات ساختاری مشاهده کرد اما سوال این است که با وجود این تنوع گسترده در کتاب‌ها و مطالب آموزشی، چرا هنوز دانشجویان و پژوهشگران در زمینه کار با نرم افزارهای این حوزه مشکل دارند؟ دلیل اصلی این موضوع را می‌توان به عملی نبودن آموزش‌های ارائه شده نسبت داد. کتاب‌های این حوزه اغلب به توضیح تئوری‌ها و روش‌های نظری می‌پردازند اما وقتی پای کاربرد نرم افزار به میان می‌آید معمولاً با ضعف روبرو هستند.

موسسه ایران تحقیق با داشتن تجارب بسیار در این زمینه و مصاحبه با کارشناسان و دانشجویان به این نتیجه رسیده است که متون نگارشی کتاب‌های موجود به زبان ریاضی و غالبا ثقیل می‌باشند، و یا اینکه این کتاب‌‌ها دارای ساختار منسجم نبوده و گنگ و مبهمی هستند. در این راستا موسسه ایران تحقیق تلاش دارد تا پکیج‌های آموزشی در زمینه مدل یابی معادلات ساختاری با کاربرد نرم افزار‌های مختلف از جمله Amos را تدوین و در اختیار دانشجویان و پژوهشگران گرامی قرار دهد. تاکید این پکیج بر ساختار منسجم و خصوصاً زبان شفاف و ساده می‌باشد، از سویی علیرغم این سادگی این پکیج‌ها از بنیان‌های علمی و نظری مستحکمی برخوردار هستند، که می‌تواند تمامی نیازهای پژوهشگران را از پایان نامه تا نگارش مقالات داخلی و خارجی تامین نماید.

معرفی بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS

بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS با تلاش‌های شبانه روزی اساتید برجسته موسسه پژوهشی ایران تحقیق تهیه و در اختیار دانشجویان و پژوهشگران قرار گرفته است. در این بسته بر برخی جنبه‌های آموزشی تأکید شده است از جمله اینکه مطالب مربوط به مقدمات و روش‌های آماری تا حدودی تلخیص شده است و بیشتر به کاربرد عملی نرم افزار پرداخته شده است بنابراین پژوهشگران می‌توانند بدون مراجعه به منابع دیگر مستقیماً به سراغ کاربرد این نرم افزار بروند. این تاکید بر کاربردی بودن را می‌توان مهمترین نقطه قوت بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS دانست.

سایر مزایای بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS

این بسته مزایای بسیاری دارد و این موضوع در بازخوردهای اولیه اساتید موسسه مشهود بوده است. در زیر به برخی از مزایای بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS اشاره شده است:

- توجه ویژه به بحث کاربردی بودن آموزش

- پرهیز از پرداختن به مسائل نظری صرف و مقدمات طولانی

- توجه ویژه به نحوه گزارش خروجی‌های نرم افزار که بیشتر پژوهشگران در این قسمت مشکلات اساسی دارند

- جامع بودن آموزش و دربر گرفتن بیشتر حوزه‌های کاربرد این نرم افزار

بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS

سرفصل‌های بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS

- مقدمات

- تحلیل مسیر

- مدل یابی معادلات ساختاری

- تحلیل عاملی تائیدی

- آزمون مدل اندازه گیری

خرید و دانلود بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS

شما می‌توانید با خرید و دانلود بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

- ارائه برای اولین بار در ایران توسط موسسه ایران تحقیق

- دانلود مستقیم فایل‌های آموزش از سایت بلافاصله پس از خرید

- پاسخگویی به سوالات شما در کمترین زمان

- ارائه به صورت مختصر در ۶۷ صفحه به صورت pdf