جشنواره شیخ بهایی

برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی معرفی شدند

به گزارش ایرنا، دوازدهمین جشنواره شیخ بهایی با معرفی و تجلیل از برگزیدگان به کار خود پایان داد. این جشنواره ملی از ۲۳ تا ۲۵ اردیبهشت با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طراحان کسب و کار، فن‌آفرینان، شرکت‌های دانش بنیان و سرمایه‌گذران برتر در اصفهان برگزار و با معرفی برگزیدگان به پایان رسید.

اسامی برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی

دربخش طراحان کسب و کار، بخش آزاد: محمد علیزاده برای طرح «اصلاح‌ کننده قیر با روش پلیمرازسیون پیشرفته» رتبه اول و محمد عرفان با طرح «ارتقاء رتبه مجلات الکترونیکی» موفق به کسب رتبه دوم و دریافت لوح زرین جشنواره، پنج سکه بهار آزادی و تامین بخشی از هزینه شرکت در رویداد اسلش شدند. در این بخش محمد مهدی نادری برای طرح «تولید جنس منجمد تعیین جنسیت شده گاو» موفق به کسب رتبه سوم، دریافت لوح زرین جشنواره و سه سکه بهار آزادی شد و فرید ملک احمدی برای «طراحی و ساخت تولید آچار بکس خورشیدی» مورد تقدیر قرار گرفت.

دربخش طراحان کسب وکار، بخش المپیاد دانشجویی، مریم زاکانی با طرح «شبکه خانوادگی و اجتماعی بادوام» موفق به دریافت لوح زرین جشنواره و تامین بخشی از هزینه شرکت در رویداد فلش شد. در این بخش لاله چینی با دریافت لوح زرین جشنواره و سه سکه بهار آزادی مورد تقدریر قرار گرفت.

در بخش شرکت‌های دارای تداوم برنامه‌ریزی فن‌آفرینی شرکت پویندگان پردیس پزشکی مورد تقدیر قرار گرفت. در این بخش به شهرام احمدی برای طرح «ساخت سیستم‌ جایگذاری نیل‌های اینترلاک فمور و تی بیا» لوح تقدیر و تسهیلات اهدا شد.

دربخش شرکت‌های علوم انسانی فن‌آفرین، ناهید زراعتگر برای طرح «سامانه طراحی و تولید کارتون و کتاب داستان مصور توسط کودکان و نوجوانان» رتبه دوم را کسب کرد و مرتضی حسینی کمال‌آبادی برای طرح «تولید کتاب، نرم افزار و مجله با استفاده از پژوهش‌های میان رشته‌ای ادبیات علمی و فقه» و محسن موسوی برای طرح «اجرای تخصصی سیستم‌های جامع منابع انسانی» رتبه سوم را کسب کردند و تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به آن‌ها تعلق گرفت.

در بخش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و فن‌آفرینی طرح ‌«برداشت رباتیک زعفران» در جایگاه اول قرار گرفت و طرح‌های «تولید نهال گردو به روش صنعتی» و «سامانه گردشگری مبتنی بر واقعیت افزوده» رتبه دوم و سوم را کسب کردند.

در بخش‌ شرکت‌های دانش‌بنیان نوپا در فن‌آفرینی شرکت تعاونی دانش بنیان پترو پژوهش اهورا، امن پژوه نوآوران فارس و صدرا طرح و تجهیز اسپادانا موفق به دریافت تندیس زرین جشنواره و بخشی از هزینه شرکت در رویداد اسلش شدند.

در بخش شرکت‌های رشد یافته، محمد علی چمنیان، آرمان پنداشته و سعید سامانی‌مجد به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند و لوح زرین جشنواره، تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بخشی از هزینه شرکت در رویداد اسلش به آن‌ها تعلق گرفت. در نهایت در بخش المپیاد دانشجویی، محسن سرشت و قربانی لوح تقدیر دریافت کردند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *