اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری دانشگاه آزاد 95

اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۵

 دکتر بهروز دانشیان رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در یک مصاحبه خبری از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۵ خبر داد. وی گفت: نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی سال ۹۵ دانشگاه آزاد از ساعت ۱۴ روز ۲۹ اردیبهشت از طریق سامانه آزمون دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.com اعلام می‌شود.

داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه معرفی شده و با در اختیار داشتن شماره داوطلبی از نتیجه آزمون خود مطلع شوند. دانشیان خاطر نشان کرد: داوطلبانی که  شماره داوطلبی خود را در اختیار ندارند می‌توانند با شماره گویای ۴۷۴۳ تماس گرفته شماره داوطلبی خود را دریافت کنند. سیستم براساس اطلاعات دریافتی شماره دواطلبی مورد درخواست را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد، داوطلبان پس از دریافت شماره داوطلبی می‌توانند با مراجعه به سامانه مرکز، نتایج نهایی خود را مشاهده نمایند. روابط عمومی دانشگاه آزاد تاکید کرد اعلام نتایج تنها با داشتن شماره داوطلبی امکانپذیر است. لذا به داوطلبان توصیه می‌شود در حفظ و نگهداری شماره داوطلبی خود دقت لازم را داشته باشند.

دانشیان درباره نتایج دوره‌های بدون آزمون گفت: زمان اعلام نتایج اولیه دوره‌های بدون آزمون و پژوهش محور دکتری تخصصی ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی متعاقباً به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد در روز ۹ بهمن ماه ۹۴ برگزار شده بود و نتایج آن هم اکنون قابل دریافت است.

خبرهای کارشناسی ارشد و دکتری را از اینجا دنبال کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *