جذب هیات علمی دانشگاه های غیرانتفاعی

جذب هیات علمی دانشگاه های غیرانتفاعی

جذب هیات علمی دانشگاه های غیرانتفاعی آغاز شد و قرار است در این مرحله ۱۴۱ نفر به عنوان هیات علمی توسط این دانشگاه جذب شوند. ۳۸ دانشگاه‌ و موسسه غیرانتفاعی غیردولتی در فراخوان اردیبهشت ۹۵ اعلام کردند که به صورت بورس خواهان جذب ۱۴۱ نفر به عنوان هیئت علمی هستند. در این فراخوان تعدادی از دانشگاه‌ها و موسسات در ۴۰ رشته با گرایش‌های مختلف، نیازهای خود را اعلام کردند.

پانزدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (بورس) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور از ۱۵ اردیبهشت ماه با ثبت رشته‌های مورد نیاز توسط دانشگاه‌ها آغاز شد. نیازهای معرفی شده توسط مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم و تخصیص ظرفیت‌ها براساس تقویم اعلام شده از سوی مرکز جذب وزارت علوم تا ۲۶ اردیبهشت مورد بررسی قرار گرفت. ضمن اینکه از تاریخ ۲۷ اردیبهشت ماه فراخوان متقاضیان (دانشجویان دکتری) بورسیه جذب هیأت علمی دانشگاه‌های کشور آغاز شده و تا ۱۵ خرداد ۹۵ ادامه خواهد داشت.

متقاضیان بورسیه جذب هیات علمی دانشگاه‌های کشور باید در مدت تعیین شده، جدول نهایی اعلام نیاز دانشگاه‌ها را مورد بررسی قرار دهند، سپس با مراجعه به سامانه مرکز جذب و با توجه به نیازهای دانشگاه‌ها اولویت‌های خود را انتخاب کنند. بررسی‌های اولیه اطلاعات متقاضیان از ۱۶ الی ۲۱ خرداد به مدت ۶ روز انجام می‌شود و فرایند جذب هیئت علمی در دانشگاه‌ها از ۲۲ خرداد ۹۵ به مدت ۲ ماه آغاز خواهد شد.

آخرین اخبار استخدامی را از اینجا دنبال کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *