آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره هشتم فارابی

پایان تیرماه، آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره هشتم فارابی

دکتر حسین میرزایی رییس دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فارابی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران گفت: پایان تیرماه، آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره هشتم فارابی می‌باشد. تاکنون بیش از ۱۴۰۰ اثر در سامانه الکترونیکی دبیرخانه هشتمین جشنواره بین‌المللی فارابی به ثبت رسیده است. وی با اشاره به مدت زمان باقی مانده برای ثبت آثار در سامانه الکترونیک هشتمین جشنواره بین‌المللی فارابی گفت: علاقه‌مندان در این ۸ روز می‌توانند با مراجعه به سامانه جشنواره آثار خود در چهار سال گذشته را (از ابتدای فروردین ۱۳۹۱ تا پایان اسفند ماه ۱۳۹۴) به ثبت برسانند. دریافت آثار از ابتدای خرداد ماه آغاز شده و تا پایان تیر ماه ادامه دارد و زمان ثبت‌نام تمدید نمی‌شود.

وی در ادامه افزود: در میان گروه‎های تاریخ، حقوق، علوم سیاسی، مطالعات هنر، زبان و ادبیات، علوم اجتماعی،  فلسفه، مطالعات انقلاب، علوم تربیتی، علوم اقتصادی، فقه و بخش خارجی در بخش فقه و علوم اقتصادی بیش از گروه‌های دیگر آثار دریافت شده است و پس از پایان مهلت ثبت اثر، آمار دقیق هر بخش اعلام می‌شود. در این دوره تمام آثار اعم از طرح‌های پژوهشی، رساله‌های دکتری و پایان‌نامه‌های دوره‌های کارشناسی ارشد به صورت دیجیتال و تنها از طریق سامانه الکترونیکی جشنواره دریافت می‌شوند.

میرزایی تاکید کرد: افرادی که مایل به ارائه کتاب هستند باید پس از ثبت‌نام و بارگذاری فهرست و جلد کتاب خود در سامانه جشنواره، اصل کتاب را به دبیرخانه ارسال کنند. جشنواره بین‌المللی فارابی در حوزه علوم اسلامی و انسانی از سوی وزارت علوم و با مشارکت یونسکو، آیسسکو و بنیاد ملی نخبگان برگزار می‌شود و دبیرخانه دائمی آن در پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی مستقر است.

+ از محصولات آموزشی و پژوهشی وبسایت ایران‌ تحقیق دیدن فرمایید:

پرسشنامه رشته‌های مدیریت، پزشکی، روانشناسی، علوم تربیتی و تربیت بدنی

مقالات ترجمه شده رشته‌های مهندسی، حسابداری، پزشکی و …

بسته‌های آموزشی

کتاب‌های لاتین

پروتکل‌های مداخله روانشناسی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *