مهلت ثبت نام متقاضیان استفاده از جوایز تحصیلی بنیاد نخبگان

مهلت ثبت نام متقاضیان استفاده از جوایز تحصیلی بنیاد نخبگان

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، مهلت ثبت نام متقاضیان استفاده از جوایز تحصیلی بنیاد نخبگان در سال ۹۶-۹۵ و در تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تا ۱۰ مردادماه تمدید شد. دانشجویان متقاضی ثبت‌نام برای نام ‌نویسی  باید اطلاعات مورد نیاز را در پایگاه اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان به نشانی soraya.bmn.ir بارگذاری و درخواست خود را مبنی بر استفاده از جایزه تحصیلی ثبت نمایند.

بنیادهای نخبگان هر استان باید حداکثر تا تاریخ ۱۵ مردادماه سال ۹۵ فهرست و اطلاعات اولیه دانشجویان متقاضی را در اختیار دانشگاه‌‌های هر استان قرار دهند و دانشگاه‌ها ملزم هستند پس از راستی ‌آزمایی اطلاعات دانشجویان، فهرست دریافتی را حداکثر تا تاریخ ۵ شهریورماه به بنیادهای نخبگان استان خود بفرستند.  بنیادهای نخبگان استانی حداکثر تا ۲۰ شهریورماه باید فهرست ارزیابی شده را در اختیار بنیاد ملی نخبگان قرار خواهند دهند و بنیاد ملی فهرست نهایی را همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید به دانشجویان و دانشگاه‌‌ها اعلام خواهد کرد.

دانشجویان برای استفاده از جایزه‌های تحصیلی بنیاد باید در دوره مجاز تحصیلی خود (کارشناسی حداکثر چهارسال، کارشناسی­ ارشد حداکثر دو سال، و دکتری تخصصی حداکثر چهار و نیم­‌سال) باشند. علاوه بر این باید از لحاظ فعالیت‌های نخبگانی خود در مقایسه با سایر دانشجویان بالاترین امتیاز را داشته باشند. اطلاعات مربوط به جایزه‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان از طریق وبگاه بنیاد ملی نخبگان در دسترس است و بنیادهای نخبگان هر استان آماده پاسخگویی به دانشگاه‌ها و دانشجویان آن استان است.

+ از محصولات آموزشی و پژوهشی وبسایت ایران‌ تحقیق دیدن فرمایید:

پرسشنامه رشته‌های مدیریت، پزشکی، روانشناسی، علوم تربیتی و تربیت بدنی

مقالات ترجمه شده رشته‌های مهندسی، حسابداری، پزشکی و …

بسته‌های آموزشی

کتاب‌های لاتین

پروتکل‌های مداخله روانشناسی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *