نتایج کارشناسی ارشد و دکتری نیمه دوم شهریور اعلام می شود

نتایج کارشناسی ارشد و دکتری نیمه دوم شهریور اعلام می شود

بهروز دانشیان، رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: نتایج کارشناسی ارشد و دکتری نیمه دوم شهریور اعلام می شود. دانشیان تصریح کرد: آزمون کارشناسی ارشد امسال در مراحل پایان تصحیح است و نتایج نهایی آن نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود، علت طولانی شدن مراحل تصحیح آزمون کارشناسی ارشد، آزمون کنکور هنر است که به صورت تشریحی برگزار شد و نتایج نهایی آن نیمه دوم شهریور ماه اعلام می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به آزمو ن دکتری و نتایج آن گفت: نتایج آزمون کتبی دکتری تخصصی اعلام شد و در  حاضر مصاحبه در حال انجام است و تا ۲۱ مرداد ماه ادامه خواهد داشت. نتایج نهایی آزمون دکتری بر اساس ۷۵ درصد آزمون کتبی و ۲۵ درصد نمره مصاحبه و سوابق پژوهشی است. وی تاکید کرد واجدین شرایط دعوت به مصاحبه دوره بدون آزمون لازم است هر گونه سوابق علمی و تحقیقاتی مانند پروژه، مقاله، ترجمه و تالیف به همراه ریز نمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد را به همراه داشته باشند و رأس زمان و در تاریخ اعلام شده در محل مصاحبه حاضر شوند.

وی با اشاره به مصاحبه دوره دکتری پژوهش محور افزود: حضور استاد راهنمای طرح به همراه داوطلب در جلسه مصاحبه الزامی است و متقاضیان این دوره علاوه بر مدارک  مذکور باید فرم طرح تحقیقاتی که در زمان ثبت‌نام ارسال کرده‌اند را به همراه داشته باشند. دانشیان در پایان خاطرنشان کرد: عدم حضور در جلسه مصاحبه به معنای انصراف از پذیرش است و تنها در صورتی که فردی دلایل موجهه و قانونی داشته باشد، می تواند زمانی جدید برای مصاحبه اعلام کند. نتایج نهایی پس از انجام مصاحبه علمی مشخص و در نیمه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد.

+ از محصولات آموزشی و پژوهشی وبسایت ایران‌ تحقیق دیدن کنید:

پرسشنامه رشته‌های مدیریت، پزشکی، روانشناسی، علوم تربیتی و تربیت بدنی

مقالات ترجمه شده رشته‌های مهندسی، حسابداری، پزشکی و …

بسته‌های آموزشی

کتاب‌های لاتین

پروتکل‌های مداخله روانشناسی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *