طبقه بندی پرسشنامه ها

خرید و دانلود پرسشنامه تربیت بدنی

شما می‌توانید برای خرید و دانلود پرسشنامه تربیت بدنی از سایت ایران تحقیق اقدام نمایید. در این زمینه توجه به این نکته ضروری است که فرایند خرید و دانلود پرسشنامه در سایت ایران تحقیق بسیار ساده است. برخلاف بسیاری از سایت‌های دیگر، در اینجا نیاز به پر کردن میزان زیادی از اطلاعات شخصی و یا ثبت نام در سایت ندارید. تنها کافی است که نام و ایمیل خود را وارد نمایید و در کمتر از چند ثانیه پرسشنامه مورد نظر خود را دانلود نمایید. علاوه بر اینکه لینک دانلود بر روی سایت بلافاصله پس از پرداخت فعال می‌شود، بلکه پرسشنامه به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. بنابراین شما قادر خواهید بود حتی پس از گذشت زمان طولانی، نسبت به دانلود پرسشنامه مورد نظر خود از روی ایمیل اقدام نمایید و هیچ هزینه‌ای را نیز پرداخت نکنید.

ساختار پرسشنامه تربیت بدنی

هر پرسشنامه‌ای از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. یکی از اصول اساسی در تهیه پرسشنامه تربیت بدنی در سایت ایران تحقیق این است که تمامی پرسشنامه‌ها از ساختار استاندارد و کاملاً مشابهی برخوردارند. این عامل سبب شده است که پژوهشگران گرامی با اطمینان خاطر نسبت به استفاده از پرسشنامه‌های ما اقدام نمایند. هر پرسشنامه در بخش اول شامل سوالات و پاسخنامه است. در بخش دوم تاریخچه و سازنده پرسشنامه و همچنین سال ساخت آن درج شده است و متغیر مورد نظر به صورت مختصر توضیح داده شده است. بخش سوم شامل روایی و پایایی پرسشنامه با رفرنس معتبر است. در این بخش هم روایی و پایایی ایرانی و هم خارجی درج شده است. بخش چهارم نیز شامل نمره گذاری و محاسبه زیرمقیاس‌های پرسشنامه است.

دانلود پرسشنامه تربیت بدنی

موسسه ایران تحقیق با همکاری اساتید، دانشجویان دکتری و پژوهشگران رشته تربیت بدنی، اقدام به گرآوری پرسشنامه تربیت بدنی در تمامی حوزه‌ها نموده است. بسیاری از پژوهش‌هایی که در رشته تربیت بدنی صورت می‌گیرد به صورت پرسشنامه‌ای اجرا می‌گردند. به همین دلیل استفاده از پرسشنامه تربیت بدنی استاندارد اهمیت زیادی دارد. در سایت ایران تحقیق شما می‌توانید به ده‌ها پرسشنامه استاندارد و به روز دسترسی داشته باشید و از آن‌ها در پژوهش‌های خود استفاده نمایید. قابل ذکر است که به دلیل بررسی تمامی پرسشنامه‌ها توسط پژوهشگران و اساتید این رشته‌ها، می‌توانید از کیفیت آن‌ها اطمینان کامل حاصل نمایید. همچنین موسسه ایران تحقیق تضمین تمامی پرسشنامه‌ها را برعهده دارد.