جستجو کنید

نحوه خرید و دانلود پرسشنامه مدیریت

برای خرید و دانلود پرسشنامه مدیریت از سایت ایران تحقیق یک فرایند بسیار ساده در نظر گرفته شده است. دلیل استفاده از چنین سیستم ساده‌ای این است که دسترسی پژوهشگران و دانشجویان به پرسشنامه‌ها تسهیل گردد. برای این منظور تنها کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید تا بتوانید فرایند خرید را انجام دهید. خرید با استفاده از درگاه‌های بانک‌های معتبر مانند بانک ملی، ملت و سامان انجام می‌گیرد. پس از پرداخت موفق، می‌توانید در همان صفحه پرسشنامه مدیریت خود را دانلود کنید. قابل ذکر است که پرسشنامه در همان لحظه به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد و می‌توانید حتی پس از یک سال اقدام به دانلود پرسشنامه نمایید. همچنین در هر زمان می‌توانید ضمن تماس با ما، پرسشنامه را مجدداً دریافت نمایید.

ساختار پرسشنامه مدیریت

تمامی پرسشنامه‌هایی که بر روی سایت ایران تحقیق بارگذاری می‌شوند دارای ساختار استاندارد و مشابهی هستند. در هر پرسشنامه در بخش اول سوالات و پاسخنامه آن قرار داده می‌شود. در بخش دوم پرسشنامه مدیریت ابتدا توضیحی مختصر درباره تاریخچه ساخت و افرادی که پرسشنامه را تهیه کرده‌اند آورده می‌شود و پس از آن متغیر مورد نظر در یک یا چند پاراگراف توضیح داده می‌شود. بخش سوم شامل روایی و پایایی پرسشنامه است. در این بخش هم روایی و پایایی داخلی و هم خارجی با رفرنس‌های معتبر آورده می‌شوند. بخش چهارم شامل نمره‌گذاری پرسشنامه و محاسبه زیرمقیاس‌ها است و در نهایت نیز رفرنس‌های مربوط به پرسشنامه که در بخش تاریخچه و روایی و پایایی ذکر شده‌اند آورده می‌شود.

دانلود پرسشنامه مدیریت

موسسه ایران تحقیق در حال حاضر دارای کامل‌ترین بانک پرسشنامه مدیریت در ایران است. چندین استاد دانشگاه و دانشجوی دکتری رشته مدیریت در گرایش‌های مختلف آن از جمله مدیریت صنعتی و بازرگانی و همچنین مدیریت منابع انسانی و مدیریت دولتی درحال همکاری با موسسه ایران تحقیق هستند. این همکاری شامل انتخاب پرسشنامه مدیریت و سپس بررسی کیفیت ساخت و روایی و پایایی آن است. به دلیل بررسی دقیق و کامل تمامی پرسشنامه‌های ارائه شده بر روی سایت ایران تحقیق، کیفیت تمامی فایل‌های دریافتی تضمین شده است. بنابراین شما می‌توانید نسبت به خرید و دانلود پرسشنامه مدیریتی از سایت ایران تحقیق اقدام نمایید و مطمئن باشید که محصولی کامل و بدون مشکل را دریافت خواهید کرد.