جستجو کنید

نحوه خرید و دانلود پرسشنامه

مراحل خرید و دانلود پرسشنامه در سایت ایران تحقیق بسیار ساده است. پس از انتخاب پرسشنامه مورد نظر به بخش سبد خرید هدایت خواهید شد. در این بخش با وارد کردن نام و ایمیل مراحل ثبت نام تکمیل می‌گردد. ایمیل وارد شده در این بخش اهمیت زیادی دارد چرا که لینک دانلود به این ایمیل ارسال خواهد شد. البته علاوه بر ارسال لینک دانلود به ایمیل مورد نظر، شما می‌توانید پرسشنامه را از سایت نیز دانلود نمایید. به این طریق که با هدایت به درگاه پرداخت بانک سامان و پس از واریز وجه، بلافاصله لینک دانلود پرسشنامه فعال شده و شما می‌توانید محصول مورد نظر را دریافت کنید.

استانداردهای بخش دانلود پرسشنامه

تمامی پرسشنامه های بخش دانلود پرسشنامه این سایت دارای استانداردهای ویژه‌ای هستند که در تمامی آزمون‌ها ثابت هستند. این استانداردها شامل موارد زیر هستند: روایی و پایایی کامل ایرانی و خارجی پرسشنامه‌ها با رفرنس‌های معتبر ایرانی و خارجی؛ نمره گذاری کامل پرسشنامه ها بر طبق رفرنس‌های دقیق و دستورالعمل‌های سازندگان پرسشنامه؛ ارائه فایل پرسشنامه به صورتی که به سهولت قابل استفاده باشد؛ ارائه مشخصات کامل پرسشنامه از جمله نام سازنده، تاریخ ساخت و مراحل ساخت و تجدید نظر در پرسشنامه؛ ارائه پایه‌های نظری مرتبط با پرسشنامه و متغیری که ابزار اندازه‌گیری می‌کند.

دانلود پرسشنامه

همکاران ما در بخش دانلود پرسشنامه موسسه ایران تحقیق متشکل از ده‌ها دانشجوی دکتری در رشته‌های روانشناسی، مدیریت، علوم پزشکی و تربیت بدنی هستند. در این بخش پرسشنامه های کاربردی انتخاب و پس از بررسی دقیق درباره صحت آن، ترجمه و منتشر می‌شوند. قالب تمامی پرسشنامه‌های سایت استاندارد ویژه و دقیقی دارد. همچنین قابل ذکر است که تمامی محصولات ارائه شده در این بخش به صورت کامل در موسسه ایران تحقیق آماده سازی می‌گردد و از این جهت دارای کیفیت و دقت بالایی هستند و رضایت خریداران تا به امروز نشانه این کیفیت است.