لیست مجلات ISI

لیست مجلات ISI که هر ساله توسط موسسه تامسون رویترز منتشر می‌شود یکی از مواردی است که هر دانشجو و پژوهشگری باید آن را داشته باشد. این لیست که پیش از این توسط موسسه ISI منتشر می‌شد هنوز هم به همین نام شناخته می‌شود. اما باید بدانید که با توجه به اینکه موسسه تامسون رویترز بعدها شرکت ISI را خریده است بنابراین امروزه این لیست با عنوان “لیست مجلات تامسون رویترز” شناخته می‌شود. برای آشنایی کامل با موسسه ISI به این صفحه از سایت ایران تحقیق مراجعه نمایید. موسسه ایران تحقیق با استفاده از اسناد منتشر شده در سایت موسسه تامسون رویترز این لیست را به صورت pdf آماده کرده و آن را در اختیار شما قرار می‌دهد.

لیست مجلات ISI در حال حاضر شامل ۱۶۹۸۶ مجله است که به ترتیب حروف الفبایی مرتب شده‌اند. شما می‌توانید پس از باز کردن فایل pdf با استفاده Ctrl+f در داخل فایل سرچ انجام دهید. برای دانلود لیست مجلات ISI به لینک زیر مراجعه نمایید.

لیست مجلات ISI

لیست مجلات ISI ایران

لیست مجلات ISI ایران نیز با تلاش همکاران ما در موسسه ایران تحقیق آماده شده و هم اکنون آماده دانلود است. با مرور لیست مجلات ISI مشخص می‌شود که ایران نیز در حیطه پژوهشی جایگاه بالایی دارد و به خصوص در حوزه‌های پزشکی، شیمی و مهندسی مجلات معتبری در ایران وجود دارد. متأسفانه با مرور این لیست متوجه خواهید شد که ایران در زمینه علوم انسانی مجله معتبری در لیست مجلات ISI ندارد که این یک ضعف بزرگ برای جامعه علمی ایران است.

لیست مجلات ISI ایران

جدیدترین محصولات سایت

جدیدترین مطالب سایت