پروتکل مداخله روان درمانی مثبت گرای گروهی برای افسردگی

پروتکل مداخله روان درمانی مثبت گرای گروهی برای افسردگی

پروتکل مداخله روان درمانی مثبت گرای گروهی برای افسردگی که برای اولین بار در ایران توسط موسسه ایران تحقیق منتشر می‌شود یکی از مشهورترین و پرکاربردترین پروتکل‌های درمانی در روانشناسی است. اساتید، دانشجویان و پژوهشگران روانشناسی همواره در پژوهش‌های خود با این مشکل مواجه هستند که برای اجرای مداخله آموزشی یا درمانی خود یک بسته و راهنمای استاندارد مداخله‌ را در اختیار ندارند. راهنمای درمانی یا پروتکل مداخله به خصوص برای افرادی که قصد چاپ مقاله در مجلات معتبر بین المللی را دارند یک ضرورت به شمار می‌رود. در همین راستا موسسه ایران تحقیق با همکاری دانشجویان مقطع دکتری تخصصی روانشناسی اقدام به گردآوری پروتکل‌های درمانی با رفرنس‌های معتبر و از دانشگاه‌های برجسته دنیا کرده است که یکی از مشهورترین راهنماها پروتکل مداخله روان درمانی مثبت گرای گروهی برای افسردگی است.

مشخصات پروتکل مداخله روان درمانی مثبت گرای گروهی برای افسردگی

این پروتکل در شش جلسه توسط پارکز شینر و زیر نظر دکتر مارتین سلیگن در دانشگاه پنسیلوانیا آماده شده است. کیفیت منحصر به فرد این بسته مداخله‌ای سبب شده است که توسط برجسته‌ترین پژوهشگران به کار گرفته شده است و در بسیاری از کتاب‌های مرجع روانشناسی مثبت‌گرا به آن اشاره شده است. این پروتکل با ترجمه بسیار با کیفیت به همراه رفرنس انگلیسی و متن انگلیسی آن قابل دریافت از سایت ایران تحقیق است. برخی از ویژگی‌های این بسته عبارتند از:

۱- کیفیت ترجمه بسیار بالا به همراه متن اصلی

۲- شش جلسه مداخله مثبت‌گرا در ۲۴ صفحه

۳- چندین تمرین روانشناسی مثبت‌گرا برای مداخلات بیشتر

۴- انسجام در ساختار جلسات مداخله

پروتکل مداخله روان درمانی مثبت گرای گروهی برای افسردگی

خرید و دانلود پروتکل مداخله روان درمانی مثبت گرای گروهی برای افسردگی

شما می‌توانید با خرید و دانلود پروتکل مداخله روان درمانی مثبت گرای گروهی برای افسردگی از مزایای این خرید استفاده کنید که عبارتند:

۱- متن ترجمه شده پروتکل مداخله روان درمانی مثبت گرای گروهی برای افسردگی

۲- متن انگلیسی و رفرنس پروتکل

۳- آماده شده توسط دانشجویان دکتری روانشناسی با کیفیت بالا

۴- فعال شدن لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت وجه

۵- پاسخگویی سریع به سوالات دانشجویان و اساتید

پروتکل مداخله بهبود رفتار خوردن و تصویر بدن

پروتکل مداخله بهبود رفتار خوردن و تصویر بدن

پروتکل مداخله بهبود رفتار خوردن و تصویر بدن برای درمان اختلال در تصویر بدن و رفتارهای خوردن طراحی شده است. منظور از تصویر بدن، شکلی از بدن است که در ذهن فرد ایجاد می‌شود. اختلال در این تصویر می‌تواند به عنوان شکلی از اختلال عاطفی، شناختی، ادراکی یا رفتاری نمود پیدا کند. از جمله عواملی که در رشد و نگهداری اختلال‌های خوردن موثر شناخته شده‌اند، اختلال در تصویر بدن است. اختلال در تصویر بدن همبستگی بالایی با آشفتگی‌های خوردن دارد. همچنین، تصویر بدنی آشفته و اختلال در تصویر بدن، باعث بازگشت نشانه‌های اختلال‌های خوردن در افرادی که بهبودی یافته‌اند می‌شود. تصویر بدن سازه‌ای چندبعدی است که نمایانگر فکر، احساس و رفتار فرد با توجه به ویژگی‌های جسمی می‌باشد. تحقیقات انجام شده نشان داده‌اند که نارضایتی از تصویر بدن با اختلال‌های خوردن همراه است. با توجه به تاثیرات منفی تصویر بدن در حیطه‌های مختلف عملکردی فرد، بسیاری از درمانگران برنامه‌ای برای درمان این اختلال مطرح نموده‌اند.

موسسه ایران تحقیق بنابر هدف خود در پیشنهاد برنامه‌های درمانی برای انواع اختلال‌های روانشناختی، این‌بار اقدام به معرفی یک برنامه درمانی جدید برای درمان اختلال تصویر بدن و بهبود رفتار خوردن نموده است. در زیر به معرفی بیشتر این پروتکل درمانی پرداخته‌ایم.

ویژگی‌‌های پروتکل مداخله بهبود رفتار خوردن و تصویر بدن

پروتکل مداخله بهبود رفتار خوردن و تصویر بدن یک بسته جامع است که در دانشگاه ایالتی کلرادو فورت کالینز آمریکا توسط دکترکاتلین مک‌نامارا طراحی شده است. این پروتکل جامع در ۴۷ صفحه و بالاترین کیفیت آماده شده است و برخی از ویژگی‌های آن عبارتند از:

– آماده شده در ۸ جلسه دو ساعتی

– آماده شده در بیش از ۴۷ صفحه به صورت جامع

– طراحی شده به صورت آموزش گروهی

– دارای تمرین‌های کامل برای بهبود رفتارهای خوردن و تصویر بدن

– ارائه جزوه‌های تکمیلی برای درمانگر

– آماده شده در دانشگاه ایالتی تگزاس آمریکا

سرفصل‌های پروتکل مداخله بهبود رفتار خوردن و تصویر بدن

جلسه اول: آموزش و مرور کلی

جلسه دوم: خوردن به‌عنوان مقابله: تغییر رفتار خوردن

جلسه سوم: خوردن به‌عنوان مقابله: تغییر الگوهای فکری

جلسه چهارم: عزت­ نفس، کمال‌گرایی،افسردگی

جلسه پنجم: خشم و ابراز وجود (جرأت­‌ورزی)

جلسه ششم: انتظارات فرهنگی در خصوص لاغری زنان

جلسه هفتم: بهبود تصویر بدن

جلسه هشتم: جمع­‌بندی: در کجایید و به کجا می­‌خواهید بروید

خرید و دانلود پروتکل مداخله بهبود رفتار خوردن و تصویر بدن

شما می‌توانید با خرید و دانلود پروتکل مداخله بهبود رفتار خوردن و تصویر بدن از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

۱- متن ترجمه شده پروتکل مداخله با بالاترین کیفیت در بیش از ۴۷ صفحه

۲- آماده شده در دانشگاه کلرادو فورت کالینز آمریکا

۳- فعال شدن لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت وجه

۴- پاسخگویی سریع به سوالات شما پس از خرید

پروتکل آموزش مهارتهای مطالعه

پروتکل آموزش مهارتهای مطالعه

کیفیت و کمیت یادگیری درسی از عوامل گوناگون تاثیر می پذیرد. اگرچه عوامل متعددی نظیر سطح عمومی هوش، سلامت جسمی و روانی، انگیزه و علاقمندی به موضوع درسی، آرامش و امکانات محیط زندگی، امکانات آموزشی و قابلیت های شناختی بر سطح فراگیری درسی و یادآوری محتوای مطالب آموخته شده موثرند اما روانشناسان مشاهده کرده اند که حداقل در دوران دانشجویی، آن چه بیشترین تاثیر را بر وضعیت عملکرد تحثیلی دانشجویان دارد، مهارت های عمومی مطالعه، یادگیری درسی و یادآوری مطالب آموخته شده است. به طور کلی، مطالعه فرآیندی ذهنی با اصول و شرایط خاص خود است. منظور از شرایط مطالعه، مواردی هستند که با دانستن، به کارگیری و یا فراهم نمودن آنها می توان مطالعه ای مفیدتر و یا بازدهی بالاتر داشت.

موسسه ایران تحقیق بنابر هدف خود در پیشنهاد برنامه‌های مداخلاتی برای انواع مسائل آموزشی و درمانی، این‌بار اقدام به معرفی یک برنامه درمانی جدید برای فراگیری عادات و مهارتهای مطالعه  نموده است. در زیر به معرفی بیشتر این پروتکل درمانی پرداخته‌ایم.

 

ویژگی‌‌های پروتکل آموزش مهارتهای مطالعه

پروتکل آموزش مهارتهای مطالعه یک بسته جامع است که در دانشگاه تگزاس آمریکا توسط شرلی‌ای. کاب طراحی شده است. این پروتکل جامع در ۳۸ صفحه و بالاترین کیفیت آماده شده است و برخی از ویژگی‌های آن عبارتند از:

– آماده شده در ۸ جلسه دو ساعتی

– آماده شده در بیش از ۳۸ صفحه به صورت جامع

– طراحی شده به صورت آموزش گروهی

– دارای تمرین‌های کامل برای بهبود عادات و مهارتهای مطالعه

– ارائه جزوه‌های تکمیلی

– آماده شده در دانشگاه تگزاس آمریکا

پروتکل آموزش مهارتهای مطالعه

خرید و دانلود پروتکل آموزش مهارتهای مطالعه

شما می‌توانید با خرید و دانلود پروتکل آموزش مهارتهای مطالعه از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

۱- متن ترجمه شده پروتکل مداخله با بالاترین کیفیت در بیش از ۳۸ صفحه

۲- آماده شده در دانشگاه تگزاس آمریکا

۳- فعال شدن لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت وجه

۴- پاسخگویی سریع به سوالات شما پس از خرید

پروتکل مداخله کنترل خشم و ابراز بهنجار

پروتکل مداخله کنترل خشم و ابراز بهنجار

خشم که به عنوان یک هیجان گذرا تجربه میشود، بخشی از ساختار شخصیتی انسانی است نه یک مشکلی که به طور قهری و غیرارادی ایجاد شده باشد. با این وجود برانگیختگی خشم به صورت مکرر میتواند مشکل ساز باشد، که این برانگیختگی خشم به صورت مکرر میتواند فعال کننده رفتار پرخاشگرانه بوده و به سازگاری روانشناختی و سلامت فردی آسیب رساند. همچنین خشم هیجانی است که به شمشیر دولبه معروف است، به این معنا که برون ریزی آن باعث تخریب افراد و اشیا اطراف می شود و درون ریزی و سرکوب آن صدمات جسمانی و روانی را برای فرد به بار می آورد. این مساله نشان میدهد که بخث کنترل خشم از اهمیت خاصی برخوردار است. آنچه که باعث توجه محققان به رفتار پرخاشگرانه شده است اثرات نامطلوب آن بر رفتار بین فردی و همچنین اثر ناخوشایند آن برحالات درونی و روانی فرد است. عدم کنترل رفتار پرخاشگرانه علاوه بر اینکه می تواند باعث ایجاد مشکلات بین فردی و جرم، بزه و تجاوز به حقوق دیگران شود، می تواند درون ریزی شده و باعث انواع مشکلات جسمی مانند زخم معده، سردرد و موارد مشابه شود. 

موسسه ایران تحقیق بنابر هدف خود در پیشنهاد برنامه‌های درمانی برای انواع اختلال‌های روانشناختی، این‌بار اقدام به معرفی یک برنامه درمانی جدید برای کنترل خشم و شیوه های بهنجار ابراز آن نموده است. در زیر به معرفی بیشتر این پروتکل درمانی پرداخته‌ایم.

 

ویژگی‌‌های پروتکل مداخله کنترل خشم و ابراز بهنجار

پروتکل مداخله کنترل خشم و ابراز بهنجار یک بسته جامع است که در دانشگاه تگزاس آمریکا توسط ویکتوریا بکنر و کالینا برابک طراحی شده است. این پروتکل جامع در ۵۱ صفحه و بالاترین کیفیت آماده شده است و برخی از ویژگی‌های آن عبارتند از:

– آماده شده در ۱۰ جلسه دو ساعتی

– آماده شده در بیش از ۵۱ صفحه به صورت جامع

– طراحی شده به صورت آموزش گروهی

– دارای تمرین‌های کامل برای بهبود رفتارهای کنترل خشم و روشهای ابراز آن

– ارائه جزوه‌های تکمیلی برای درمانگر

– آماده شده در دانشگاه تگزاس آمریکا

سرفصل‌های پروتکل مداخله کنترل خشم و ابراز بهنجار

جلسه اول: در میان گذاشتن تجربیات

جلسه دوم: شناخت خشم

جلسه سوم: شناسایی نیازها و برداشت‌های اشتباه زیربنایی خشم

جلسه چهارم: از خشم تا عمل

جلسه پنجم: در نظر گرفتن کل چرخه، بهبود بخشیدن روابط

جلسه ششم: الگوهای خشم در روابط و ماهیتشان

جلسه هفتم: عدم ابراز خشم

جلسه هشتم: ابراز زیاد خشم

جلسه نهم: مشخص کردن مسئولیت

جلسه دهم: پیش‌بینی مقاومت و استحکام رفتارهای جدید

خرید و دانلود پروتکل مداخله کنترل خشم و ابراز بهنجار

شما می‌توانید با خرید و دانلود پروتکل مداخله کنترل خشم و ابراز بهنجار از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

۱- متن ترجمه شده پروتکل مداخله با بالاترین کیفیت در بیش از ۵۱ صفحه

۲- آماده شده در دانشگاه تگزاس آمریکا

۳- فعال شدن لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت وجه

۴- پاسخگویی سریع به سوالات شما پس از خرید

پروتکل مداخله آموزش ریلکسیشن برای کاهش اضطراب

پروتکل مداخله آموزش ریلکسیشن برای کاهش اضطراب

در ادامه انتشار پروتکل‌های مداخله مشاوره و روان درمانی توسط موسسه ایران تحقیق، هم اکنون پروتکل مداخله آموزش ریلکسیشن برای کاهش اضطراب آماده سازی شده است. اضطراب یکی از شایع‌ترین مشکلات روانپزشکی است و به همین خاطر درمان‌های بسیاری برای آن طراحی و اجرا شده است. یکی از درمان‌های بسیار رایج و پذیرفته شده برای اضطراب، آموزش ریلکسیشن یا آرمیدگی است. پایه و اساس ریلکسیشن این است که بدن انسان نمی‌تواند به صورت همزمان تنش (اضطراب) و آرمیدگی را تجربه کند. بنابراین اگر فرد به حالت آرمیدگی برسد اضطراب او کاهش می‌یابد و اثرات این کاهش اصطراب نیز نسبتاً پایدار است. پروتکل آماده شده نیز به صورت کامل این مهارت را آموزش می‌دهد و درمانگران و پژوهشگران می‌توانند از آن استفاده نمایند.

ویژگی‌‌های پروتکل مداخله آموزش ریلکسیشن برای کاهش اضطراب

پروتکل مداخله آموزش ریلکسیشن برای کاهش اضطراب یک بسته آموزش آرمیدگی است که در ۴ جلسه ۲ ساعتی و در دانشگاه ایالتی تگزاس توسط دکتر میشل اسلاویت تهیه شده است. این پروتکل در ۳۵ صفحه و با تمامی ضمائم و تمرین‌ها تهیه شده است و دارای بالاترین کیفیت ترجمه و ویراستاری است. برخی از ویژگی‌های پروتکل مداخله آموزش ریلکسیشن برای کاهش اضطراب عبارتند از:

– آماده شده در ۴ جلسه دو ساعتی

– آماده شده در بیش از ۳۵ صفحه به صورت جامع

– طراحی شده به صورت آموزش گروهی

– دارای تمرین‌های کامل برای یادگیری ریلکسیشن

– ارائه جزوه‌های تکمیلی برای درمانگر

– آماده شده در دانشگاه ایالتی تگزاس آمریکا

خرید و دانلود پروتکل مداخله آموزش ریلکسیشن برای کاهش اضطراب

شما می‌توانید با خرید و دانلود پروتکل مداخله آموزش ریلکسیشن برای کاهش اضطراب از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

۱- متن ترجمه شده پروتکل مداخله با بالاترین کیفیت در بیش از ۳۵ صفحه

۲- آماده شده در دانشگاه تگزاس در آمریکا

۳- فعال شدن لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت وجه

۴- پاسخگویی سریع به سوالات شما پس از خرید

پروتکل مداخله رویکرد رفتاری مبتنی بر پذیرش و تعهد برای تغییر سبک زندگی در افراد چاق

پروتکل مداخله رویکرد رفتاری مبتنی بر پذیرش و تعهد برای تغییر سبک زندگی در افراد چاق

موسسه ایران تحقیق با همکاری اساتید برجسته روانشناسی و در ادامه تهیه پروتکل‌های مداخله روانشناسی و مشاوره، اقدام به تهیه و آماده سازی پروتکل مداخله رویکرد رفتاری مبتنی بر پذیرش و تعهد برای تغییر سبک زندگی در افراد چاق کرده است. در این پروتکل کوتاه مدت چهار جلسه‌ای، هدف تغییر سبک زندگی افراد دارای اضافه وزن و چاق است و برای این کار از رویکرد رفتاری مبتنی بر پذیرش و تعهد استفاده شده است. با توجه به بالا رفتن آمار چاقی و اضافه وزن در بسیاری از جوامع امروزی، روانشناسان و مشاوران با موارد بیشتری از این قبیل مراجعان روبرو می‌شوند که باید اقدام به درمان آن ها بکنند و برای این کار یکی از بهترین شیوه‌ها تغییر سبک زندگی است. پروتکل مداخله حاضر با استفاده از تکنیک‌های رفتاری مبتنی بر ذهن آگاهی و همچنین مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT) تغییر سبک زندگی را در این گروه هدف قرار داده است.

 

ویژگی‌های پروتکل مداخله رویکرد رفتاری مبتنی بر پذیرش و تعهد برای تغییر سبک زندگی در افراد چاق

پروتکل مداخله رویکرد رفتاری مبتنی بر پذیرش و تعهد برای تغییر سبک زندگی در افراد چاق یک پروتکل جامع است که در سال ۲۰۱۵ توسط اسپنسر ریچاردز در دانشگاه ایالتی یوتا طراحی شده است. این پروتکل در ۳۸ صفحه با بالاترین کیفیت ترجمه و آماده سازی شده است و برخی از ویژگی‌های آن عبارت است از:

– آماده شده در ۴ جلسه یک و نیم ساعتی

– آماده شده در بیش از ۳۸ صفحه به صورت جامع

– طراحی شده به صورت آموزش گروهی

– دارای تمرین‌های کامل برای تغییر سبک زندگی

– ارائه جزوه‌های تکمیلی

– آماده شده در دانشگاه ایالتی یوتا آمریکا

پروتکل مداخله رویکرد رفتاری مبتنی بر پذیرش و تعهد برای تغییر سبک زندگی در افراد چاق

خرید و دانلود پروتکل مداخله رویکرد رفتاری مبتنی بر پذیرش و تعهد برای تغییر سبک زندگی در افراد چاق

شما می‌توانید با خرید و دانلود پروتکل مداخله رویکرد رفتاری مبتنی بر پذیرش و تعهد برای تغییر سبک زندگی در افراد چاق از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

۱- متن ترجمه شده پروتکل مداخله با بالاترین کیفیت در بیش از ۳۸ صفحه

۲- آماده شده در دانشگاه ایالتی یوتا آمریکا

۳- فعال شدن لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت وجه

۴- پاسخگویی سریع به سوالات شما پس از خرید

پروتکل مداخله آموزش گروهی جرأت ورزی یا ابراز وجود

پروتکل مداخله آموزش گروهی جرأت ورزی یا ابراز وجود

پروتکل مداخله آموزش گروهی جرأت ورزی یا ابراز وجود یکی از بهترین بسته‌های مداخله‌ای برای روانشناسان و مشاوران است. جرأت ورزی یکی از مهارت‌های اساسی است که هر فردی باید از آن برخوردار باشد تا بتواند در روابط اجتماعی موفق عمل نماید. داشتن جرأت ورزی به معنی این است که فرد می‌تواند با آرامش از حق خود دفاع نماید و در عین حال از تجاوز به حقوق دیگران خودداری نماید. از سوی دیگر نداشتن جرأت ورزی سبب کاهش عزت نفس، افزایش پرخاشگری و همچنین ناامیدی فرد می‌شود. در مراکز مشاوره و همچنین در کارهای پژوهشی تمرکز زیادی بر روی جرأت ورزی یا ابراز وجود می‌شود و از این رو داشتن یک بسته مداخله جامع در این زمینه یک ضرورت است.

در همین راستا موسسه ایران تحقیق اقدام به آماده سازی پروتکل مداخله آموزش گروهی جرأت ورزی یا ابراز وجود نموده است. این پروتکل مداخله توسط برترین اساتید روانشناسی جهان تهیه شده است و هم اکنون شما می‌توانید آن را از ایران تحقیق دریافت نمایید.

ویژگی‌‌های پروتکل مداخله آموزش گروهی جرأت ورزی یا ابراز وجود

پروتکل مداخله آموزش گروهی جرأت ورزی یا ابراز وجود یک بسته جامع است که در دانشگاه ایالتی تگزاس آمریکا توسط دکتر دولف پرینتز طراحی شده است. این پروتکل جامع در ۲۵ صفحه و بالاترین کیفیت آماده شده است و برخی از ویژگی‌های آن عبارتند از:

– آماده شده در ۶ جلسه دو ساعتی

– آماده شده در بیش از ۲۵ صفحه به صورت جامع

– طراحی شده به صورت آموزش گروهی

– دارای تمرین‌های کامل برای افزایش جرأت ورزی

– ارائه جزوه‌های تکمیلی برای درمانگر

– آماده شده در دانشگاه ایالتی تگزاس آمریکا

پروتکل مداخله آموزش گروهی جرأت ورزی یا ابراز وجود

خرید و دانلود پروتکل مداخله آموزش گروهی جرأت ورزی یا ابراز وجود

شما می‌توانید با خرید و دانلود پروتکل مداخله آموزش گروهی جرأت ورزی یا ابراز وجود از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

۱- متن ترجمه شده پروتکل مداخله با بالاترین کیفیت در بیش از ۲۵ صفحه

۲- آماده شده در دانشگاه تگزاس در آمریکا

۳- فعال شدن لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت وجه

۴- پاسخگویی سریع به سوالات شما پس از خرید

پروتکل مداخله آموزش مهارت‌های اجتماعی برای تقویت شبکه حمایتی بیماران روانپزشکی

پروتکل مداخله آموزش مهارت‌های اجتماعی برای تقویت شبکه حمایتی بیماران روانپزشکی

تعداد زیادی از افراد هر جامعه‌ در هر سال مبتلا به بیماری‌های روانپزشکی می‌شوند. ابتلا به این‌گونه بیماری‌ها می‌تواند علل مختلفی داشته باشد. محققان در سال‌های گذشته به نقش روابط اجتماعی و مهارت‌های اجتماعی در ابتلا به بیماری‌های روانپزشکی پی برده‌اند. از این رو ارتقاء این مهارت‌ها در بیماران مورد تاکید محققان و بالینگران است.

داشتن مهارت اجتماعی بالاتر می‌تواند در فرایند بهبودی بیماران نقش مثبتی داشته باشد چرا که بیشتر این بیماران پس از درمان با اطرافیان خود قطع ارتباط می‌کنند و به سمت انزوا می‌روند. هم اکنون پروتکل‌های مداخله بسیاری برای آموزش مهارت‌های اجتماعی به بیماران روانپزشکی در دست است که یکی از بهترین پروتکل‌ها در دانشگاه پاسیفیک کالیفرنیا طراحی شده است. این پروتکل جامع در بیش از ۵۰ صفحه تهیه شده است و توسط موسسه ایران تحقیق با بهترین کیفیت ترجمه و آماده سازی شده است.

ویژگی‌های پروتکل مداخله آموزش مهارت‌های اجتماعی برای تقویت شبکه حمایتی بیماران روانپزشکی

پروتکل مداخله آموزش مهارت های اجتماعی برای بیماران روانپزشکی زیرنظر اساتید برجسته‌ای همچون مارتین گیبسون در دانشگاه پاسیفیک کالیفرنیا در آمریکا طراحی شده است. این پروتکل در ۵۰ صفحه و با بالاترین کیفیت طراحی شده است و برخی از ویژگی‌های آن عبارتند از:

– آماده شده در ۶ جلسه

– آماده شده در بیش از ۵۰ صفحه به صورت جامع

– طراحی شده به صورت آموزش گروهی

– مبتنی بر رویکرد آموزش مهارت‌های اجتماعی

– طراحی شده برای بیماران روانپزشکی

– آماده شده در دانشگاه پاسیفیک کالیفرنیا در آمریکا

 پروتکل مداخله آموزش مهارت‌های اجتماعی برای تقویت شبکه حمایتی بیماران روانپزشکی

سرفصل‌های پروتکل مداخله آموزش مهارت‌های اجتماعی برای تقویت شبکه حمایتی بیماران روانپزشکی

جلسه اول: طراحی شبکه اجتماعی

جلسه دوم: مهارت‌های مکالمه

جلسه سوم: حل مسأله

جلسه چهارم: شناسایی مزایای فعالیت‌های لذتبخش

جلسه پنجم: کسب اطلاعات راجع به فعالیت‌های لذتبخش

جلسه ششم: ارزیابی و ادامه یک فعالیت لذتبخش

خرید و دانلود پروتکل مداخله آموزش مهارت‌های اجتماعی برای تقویت شبکه حمایتی بیماران روانپزشکی

شما می‌توانید با خرید و دانلود پروتکل مداخله آموزش مهارت های اجتماعی برای بیماران روانپزشکی از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

۱- متن ترجمه شده پروتکل مداخله با بالاترین کیفیت در بیش از ۵۰ صفحه

۲- آماده شده در دانشگاه پاسیفیک کالیفرنیا در آمریکا

۳- فعال شدن لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت وجه

۴- پاسخگویی سریع به سوالات شما پس از خرید

پروتکل مداخله جامع آموزش مهارت های اجتماعی برای بیماران شدید روانی

پروتکل مداخله جامع آموزش مهارت های اجتماعی برای بیماران شدید روانی

مهارت‌های اجتماعی شامل مجموعه‌ای از توانایی‌های اکتسابی است که فرد با داشتن آن‌ها می‌تواند حضور موفقی در رویدادهای اجتماعی داشته باشد. از جمله مهارت‌های اجتماعی که تاکنون مورد توجه متخصصان سلامت روان قرار گرفته است می‎‌توان به توانایی گوش دادن به دیگران، مهارت شروع یک گفتگو و ادامه دادن آن، مهارت رسیدن به راه حل یک مسأله به صورت گروهی و مهارت همدلی اشاره کرد. یکی از گروه‌هایی که ممکن است مشکلاتی در مهارت‌های اجتماعی و ارتباطی آنان دیده شود افراد دارای مشکلات روانی شدید هستند. برخی نظریه پردازان معتقدند که این افراد پس از بروز مشکلات روانی از جامعه کناره‌گیری کرده و منزوی می‌شوند.

موسسه ایران تحقیق در ادامه انتشار پروتکل‌های مداخله استاندارد روان درمانی و مشاوره اقدام به آماده سازی و انتشار پروتکل مداخله جامع آموزش مهارت های اجتماعی برای بیماران شدید روانی کرده است. این پروتکل جامع که در بیش از ۱۳۰ صفحه و ۲۴ جلسه مداخله طراحی شده است، کامل‌ترین منبع در این حوزه به شمار می‌رود.

 

ویژگی‌های پروتکل مداخله جامع آموزش مهارت های اجتماعی برای بیماران شدید روانی

پروتکل مداخله جامع آموزش مهارت های اجتماعی برای بیماران شدید روانی توسط موسسه مداخلات بالینی (CCI) در کشور استرالیا طراحی شده است. این پروتکل در ۲۴ جلسه آموزش گروهی آماده شده و برخی از ویژگی‌های آن عبارتند از:

– آماده شده در ۲۴ جلسه

– آماده شده در بیش از ۱۳۰ صفحه به صورت جامع

– طراحی شده به صورت آموزش گروهی

– مبتنی بر رویکرد آموزش مهارت‌های اجتماعی

– طراحی شده برای بیماران شدید روانپزشکی

– آماده شده در مرکز مداخلات بالینی استرالیا

سرفصل‌های پروتکل مداخله جامع آموزش مهارت های اجتماعی برای بیماران شدید روانی

– مهارت تقاضا و درخواست از دیگران

– مهارت گوش دادن به دیگران

– مهارت آغاز و ادامه یک گفتگو

– مهارت شفاف سازی در یک گفتگو

– مهارت اتمام یک گفتگو

– مهارت مدیریت احساسات مثبت

– مهارت مدیریت احساسات ناخوشایند

– مهارت حل مسأله گروهی

– مهارت رفع نگرانی‌های شخصی

– بازخوردها و مباحث گروهی

خرید و دانلود پروتکل مداخله جامع آموزش مهارت های اجتماعی برای بیماران شدید روانی

شما می‌توانید با خرید و دانلود پروتکل مداخله جامع آموزش مهارت های اجتماعی برای بیماران شدید روانی از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

۱- متن ترجمه شده پروتکل مداخله با بالاترین کیفیت در بیش از ۱۳۰ صفحه

۲- آماده شده در مرکز مداخلات بالینی استرالیا

۳- فعال شدن لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت وجه

۴- پاسخگویی سریع به سوالات شما پس از خرید

پروتکل مداخله درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش (ACT) برای والدین کودکان مبتلا به اوتیسم

پروتکل مداخله درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش (ACT) برای والدین کودکان مبتلا به اوتیسم

بسیاری از افرادی که در حوزه روانشناسی و مشاوره فعالیت دارند اعتقاد دارند که درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT) این روزها پرکاربردترین رویکرد درمانی در حوزه مشاوره و روان درمانی است. هم اکنون صدها پروتکل مداخله استاندارد در حوزه درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای طیف وسیعی از اختلالات روانپزشکی تهیه شده است و در پژوهش‌ها و مداخلات مورد استفاده قرار می‌گیرند. با توجه به اینکه والدین کودکان مبتلا به اوتیسم استرس بسیاری را متحمل می‌شوند ممکن است در معرض خطر ابتلا به مشکلات روانشناختی قرار گیرند. از سوی دیگر برای مدیریت این کودکان نیاز به آموزش مهارت‌هایی برای این والدین وجود دارد.

در همین راستا موسسه ایران تحقیق اقدام به آماده سازی و انتشار پروتکل مداخله درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش (ACT) برای والدین کودکان مبتلا به اوتیسم کرده است. این پروتکل استاندارد که می‌توان از آن در جلسات درمانی و پژوهش‌ها استفاده کرد مورد استقبال بسیاری از پژوهشگران و بالینگران قرار گرفته است.

 

ویژگی‌های پروتکل مداخله درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش (ACT) برای والدین کودکان مبتلا به اوتیسم

پروتکل مداخله درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش (ACT) برای والدین کودکان مبتلا به اوتیسم در سال ۲۰۱۲ توسط دکتر جنیفر کوالکفسکی در دانشگاه ایالتی میشیگان طراحی شده است. برخی از ویژگی‌های این پروتکل عبارتند از:

– آماده شده در ۸ جلسه

– طراحی شده به صورت آموزش گروهی

– مبتنی بر درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد

– آماده شده در دانشگاه ایالتی میشیگان آمریکا

– تهیه شده در ۶۰ صفحه با کیفیت ترجمه بالا

پروتکل مداخله درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش (ACT) برای والدین کودکان مبتلا به اوتیسم

خرید و دانلود پروتکل مداخله درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش (ACT) برای والدین کودکان مبتلا به اوتیسم

شما می‌توانید با خرید و دانلود پروتکل مداخله درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش (ACT) برای والدین کودکان مبتلا به اوتیسم از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

۱- متن ترجمه شده پروتکل مداخله با بالاترین کیفیت

۲- آماده شده در دانشگاه ایالتی میشیگان آمریکا

۳- ارائه شده به همراه رفرنس اصلی پروتکل

۴- فعال شدن لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت وجه

۵- پاسخگویی سریع به سوالات شما پس از خرید