مبانی نظری

مبانی نظری بیماری مولتیپل اسکلروزیس یا ام اس (MS)

همکاران ما در موسسه ایران تحقیق اقدام به آماده سازی مبانی نظری بیماری مولتیپل اسکلروزیس یا ام اس (MS) کرده‌اند. مبانی نظری در پایان‌نامه‌ها و طرح‌های پژوهشی علوم انسانی و علوم پزشکی به عنوان فصل دوم و در برخی مواقع به عنوان ادامه فصل اول قرار می‌گیرد. در این بخش محقق باید متغیرهای پژوهش و ارتباط منطقی آن‌ها را شرح دهد و چرایی انجام پژوهش را از طریق بررسی پژوهش‌های گذشته تبیین کند.

آوردن چارچوب نظری و استفاده از یک نظریه به عنوان پشتوانه نظری، اشاره خلاصه وار به مطالعات مرتبط انجام شده، شروع از پژوهش‌های کلی و رسیدن به پژوهش‌های اختصاصی، حتی الامکان استفاده از منابع دست اول و جدید و استفاده از نقل قول موقع استفاده از منابع دست دوم، مرتب کردن سوابق بر اساس تاریخ و دست اول و دوم بودن‌شان، استناد و رفرنس دهی الزامی و بالاخره جمع بندی و توجیه چرایی انجام پژوهش و تبعات مثبت انجام آن در این بخش از پایان نامه و پژوهش آورده می‌شود.

مشخصات فایل مبانی نظری بیماری مولتیپل اسکلروزیس یا ام اس (MS)

همکاران ما در موسسه ایران تحقیق فایل ورد مبانی نظری بیماری مولتیپل اسکلروزیس یا ام اس (MS) را به صورت کامل آماده سازی نموده و برای دانلود در اختیار شما قرار داده‌اند. در این فایل ورود علاوه بر توضیخ متغیرهای مورد بحث، منابع کامل نیز برای استفاده پژوهشگران وجود دارد و می‌تواند نیاز شما به مبانی نظری این متغیر را به صورت کامل پوشش دهد. برخی از ویژگی‌های فایل ارائه شده عبارت است است:

تعداد صفحات: ۴۶

اندازه فونت: ۱۴

تعداد منابع فارسی: ۲۰

تعداد منابع انگلیسی: ۱۰

فرمت فایل: وورد

خرید و دانلود مبانی نظری بیماری مولتیپل اسکلروزیس یا ام اس (MS)

شما می‎‌توانید با خرید مبانی نظری بیماری مولتیپل اسکلروزیس یا ام اس (MS) از سایت ایران تحقیق از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

۱- ارائه به صورت پکیج کامل برای اولین بار در ایران

۲- دریافت فایل ورد بدون آرم یا لوگو

۳- با رفرنس‌های معتبر ایرانی و خارجی

۴- سابقه و تاریخچه کامل متغیر

۵- پاسخگویی سریع به سوالات پس از خرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *