دانلود پرسشنامه هوش معنوی کینگ (SISRI)

معرفی پرسشنامه هوش معنوی کینگ (SISRI)

هوش معنوی از مفاهیمی است که در سال‌های اخیر پژوهش‌های بسیاری را به خصوص در ایران موجب شده است. در یک تعریف ساده هوش معنوی به معنی داشتن حس معنا در زندگی است و سبب به وجود آمدن یکپارچگی در انسان می‌شود. در راستای سنجش هوش معنوی پرسشنامه‌ها و ابزارهای بسیاری حتی در ایران ساخته شده است. در این میان پرسشنامه هوش معنوی کینگ (SISRI) که نام انگلیسی آن The Spiritual Intelligence Self-Report Inventory است از اقبال بیشتری برخوردار شده است و بسیاری از پژوهش‌ها با استفاده از این ابزار انجام می‌گیرد.

پرسشنامه هوش معنوی کینگ (SISRI) در سال ۲۰۰۸ توسط کینگ طراحی و ساخته شد. این پرسشنامه دارای ۲۴ گویه است و چهار زیر مقیاس دارد: تفکر وجودی انتقادی، تولید معنای شخصی، آگاهی متعالی و بسط حالت هشیاری. هر چه فرد نمره بالاتری در این پرسشنامه بگیرد دارای هوش معنوی بیشتری است.

نمرگذاری پرسشنامه هوش معنوی کینگ (SISRI)

همانگونه که اشاره شد پرسشنامه هوش معنوی کینگ (SISRI) دارای ۲۴ ماده است. همکاران ما در بخش روانشناسی موسسه ایران تحقیق نمره گذاری این پرسشنامه را به طور کامل آماده کرده‌اند و امکان محاسبه زیرمقیاس‌های پرسشنامه را نیز در فایل دانلود قرار داده‌اند. زیرمقیاس‌های این پرسشنامه که در فایل دانلود قرار داده شده‌اند عبارتند از:

تفکر وجودی انتقادی (Critical Existential Thinking)

تولید معنای شخصی (Personal Meaning Production)

آگاهی متعالی (Transcendental Awareness)

بسط حالت هشیاری (Conscious State Expansion)

خرید دانلود پرسشنامه هوش معنوی کینگ (SISRI)

شما می‌توانید با خرید و دانلود پرسشنامه هوش معنوی کینگ (SISRI) که در قالب یک فایل ورد توسط همکاران ما در گروه روانشناسی موسسه ایران تحقیق آماده شده است از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

۱- فایل ورد پرسشنامه بدون هیچگونه آرم یا لوگو

۲- نمره گذاری کامل پرسشنامه به همراه زیرمقیاس‌ها برای اولین بار در ایران

۳- روایی و پایایی ایرانی و خارجی پرسشنامه با رفرنس‌های معتبر

۴- تاریخچه و پایه‌های نظری پرسشنامه

۵- پاسخگویی سریع به سوالات پس از خرید

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *