چاپ کتاب

ساده‌ترین راه چاپ کتاب برای دانشجویان چیست؟

بسیاری از دانشجویان تمایل دارند برای افزایش اعتبار علمی خود و همچنین استفاده از مزایای چاپ کتاب در مواردی مانند مصاحبه دکتری یا مصاحبه استخدامی کتابی را به چاپ برسانند. اما در این زمینه ابهاماتی برای آن‌ها پیش می‌آید که در اینجا سعی خواهیم کرد به برخی از آن‌ها پاسخ دهیم.

محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب را از این صفحه انجام دهید

آیا چاپ کتاب امتیازی برای من دارد؟

پاسخ این سوال بسیار آسان است چرا که چاپ کتاب در تمامی نهادهای علمی و دانشگاهی و حتی شرکت‌ها و ادارات دارای امتیاز زیادی برای مولف یا مترجم است. هم اکنون در مواردی مانند مصاحبه دکتری نقش چاپ کتاب بسیار تعیین کننده است. برای ارتقاء هیئت علمی اساتید نیز می‌توان از امتیازات ویژه چاپ کتاب استفاده کرد. در مصاحبه‌های استخدامی و شغلی نیز معمولاً امتیازی برای چاپ کتاب در نظر گرفته می‌شود که در بیشتر اوقات از امتیاز سایر فعالیت‌های پژوهشی بیشتر است.

بهترین راه برای چاپ کتاب توسط یک دانشجو چیست؟

اگر شما هم دانشجوی تحصیلات تکمیلی هستید چند راه خوب برای چاپ کتاب دارید. یکی از این راه‌ها این است که مطالعاتی را که بر روی رساله یا پایان نامه خود انجام داده‌اید منسجم‌تر کرده و آن را در قالب یک کتاب چاپ کنید. همچنین راه دیگر این است که کتابی با حجم کم را انتخاب کنید و به صورت انفرادی یا با همراهی یک همکلاسی یا هم دانشگاهی دیگر آن را ترجمه کنید. در این صورت تجربه اول شما خوشایند خواهد بود و با صرف زمان و هزینه کم می‌توانید کتابی را به چاپ برسانید.

هزینه چاپ کتاب چقدر است؟

هم اکنون موسساتی در ایران فعالیت دارند که با چاپ کتاب تعداد زیادی از دانشجویان و اساتید، توانسته‌اند هزینه چاپ کتاب را به شدت کاهش دهند. برای مثال موسسه چاپ کتاب نارون پاب در این زمینه فعالیت دارد و در طول سالیان گذشته با وبسایت علمی و آموزشی ایران تحقیق همکاری داشته است. دانشجویان و اساتیدی که برای چاپ کتاب خود از خدمات این موسسه استفاده کرده‌اند هزینه بسیار پایینی را پرداخت کرده‌اند و کتاب آنان با تمامی مجوزها و با اعتبار کامل به چاپ رسیده است.

آیا برای چاپ کتاب می‌توانم مشاوره رایگان دریافت کنم؟

برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان چاپ کتاب می‌توانید به سایت نارون پاب مراجعه نمایید و با استفاده از فرم‌های مختلفی که برای تماس و برقراری ارتباط در نظر گرفته شده است درخواست مشاوره خود را ثبت کنید تا مشاوران این موسسه با شما تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را در زمینه چاپ کتاب با کمترین هزینه و در کمترین زمان را به شما ارائه دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *