چاپ مقاله یک دانشمند ایرانی در مجله‌ معتبر ISI

چاپ مقاله یک دانشمند ایرانی در مجله‌ معتبر ISI

مقاله دکتر امیرحسین صاحبکار عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در یکی از معتبرترین مجلات دنیا به چاپ رسید. این مقاله با عنوان Recent advances in pharmacotherapy for hypertriglyceridemia توسط این دانشمند ایرانی در مجله Progress in Lipid Research که از معتبرترین مجلات دنیا با ضریب تأثیر ۱۳ است به چاپ رسیده است. مجله مذکور بالاترین ضریب تأثیر را در بین مجلات حوزه تغذیه و رژیم درمانی دارد و این مقاله جزو معدود مقالات دانشگاه علوم پزشکی مشهد است که در مجله‌ای با ضریب تأثیر بالای ۱۰ به چاپ رسیده است. دکتر صاحبکار در توضیحاتی درباره این مقاله گفتند: در این مقاله به جدیدترین نتایج درباره اثربخشی و عوارض جانبی درمان‌های نوین اصلاح کننده چربی خون اشاره شده است. اکثر این درمان‌ها در مرحله ورود به بازار قرار دارند. این مقاله دارای ۳۵۶ رفرنس می‌باشد و پژوهشگرانی از استرالیا در نگارش این مقاله با دکتر صاحبکار همکاری داشته‌اند.

امیرحسین صاحبکار

دکتر امیرحسین صاحبکار دارای دکترای حرفه‌ای داروسازی (زیست فناوری دارویی) و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد است که در آخرین دوره جشنواره پژوهشی این دانشگاه مقام نخست را کسب کرد و جوایزی همچون عنوان برگزیده جشنواره رازی، محقق جوان برگزیده سازمان آیسسکو و بسیاری جوایز دیگر را در کارنامه خود دارد.

شما می‌توانید لینک مقاله چاپ شده را در سایت ساینس دایرکت (در اینجا) ببینید.

1 پاسخ
  1. مهدی
    مهدی گفته:

    بنازم ایرانی نابغه و قدرتمند . ایران جوانان با هوش مثل این جوانمرد هارا نیاز دارد .من هم سعی میکنم هر چه بیشتر از این استاد یادگرفته و به همچین مقام هایی در دنیا برسم .

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *