کتاب لاتین درک مدیریت تغییر

کتاب لاتین درک مدیریت تحول (۲۰۱۲)

کتاب لاتین درک مدیریت تحول یک راهنمای جامع و کامل از ابزارها، مدل‌ها و تکنیک‌ها در تغییر سازمانی است. هدف نویسنده از نگارش این کتاب درک تغییراتی است که رخ می‌دهد و کارهایی که نیاز است انجام شود تا این تغییرات خوشایند و مطلوب باشند. نویسنده امیدوار است که رهبران و مدیران در سازمان‌ها با مطالعه این کتاب بتوانند با دیدگاه‌هایی متفاوت به تغییرات در سطح شخصی، گروهی و سازمانی بنگرند.

مشخصات کتاب لاتین درک مدیریت تحول

نام کتاب: Making Sense Of Change Management

نویسنده: Esther Cameron and Mike Green

زبان: انگلیسی

تاریخ چاپ: ۲۰۱۲

ویراست: سوم

ناشر: Kogan Page

تعداد فصول: ۱۱ فصل

تعداد صفحات: ۵۰۴ صفحه

حجم فایل: ۵ مگابایت

کتاب لاتین درک مدیریت تغییر

معرفی کتاب لاتین درک مدیریت تحول

کتاب لاتین درک مدیریت تحول توسط استر کامرون و مایک گرین به نگارش درآمده و در سال ۲۰۱۲ به چاپ رسیده است. این کتاب با ترکیب ایده متفکران کلیدی درباره تغییر و ارائه نکات کلیدی برای تغییر توانسته است یک کیت ابزاری فراهم آورد که به ما در درک تغییر کمک می‌کند. این کتاب بر سطوح شخصی، تیمی و سازمانی تمرکز کرده است. همچنین در کتاب درک مدیریت تحول نقش رهبر در فرآیند تغییر مورد بحث و تاکید قرار گرفته است. این کتاب یک منبع عالی و بی نظیر برای مدیرانی که در میان تغییر قرار گرفته‌اند و یا نیاز دارند که تغییراتی اساسی را در کسب و کار خود ایجاد کنند، می‌باشد و نکاتی را برای مدیریت افراد در این مسیر به بهترین شکل ممکن مطرح کرده است. این کتاب برای مدیران تجاری در سازمان که نیاز دارند خود را برای به عهده گرفتن تغییرات عمده سازمانی آماده کنند بسیار مفید است. این کتاب دارای سه بخش و یازده زیر بخش می‌باشد. بخش‌ها به شرح ذیل می باشد:

بخش اول: تئوری پشتیبانی

بخش دوم: کاربردها

بخش سوم: ظهور بازجویی

خرید و دانلود کتاب لاتین درک مدیریت تحول

شما می‌توانید با خرید و دانلود کتاب لاتین درک مدیریت تحول از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

۱- متن کامل کتاب لاتین درک مدیریت تحول به صورت pdf

۲- دسترسی سریع به لینک دانلود پس از پرداخت

۳- پاسخگویی سریع به سوالات پس از خرید

قیمت 5000

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>