بسته آموزش رزومه نویسی

بسته آموزش رزومه نویسی

آیا برای شما نیز پیش آمده است که در یک مصاحبه شغلی یا تحصیلی شرکت کنید؟ اگر چنین است پس حتماً به اهمیت داشتن یک بسته آموزش رزومه نویسی واقف هستید. برخلاف تصور بیشتر افرادی که به تازگی وارد دنیای رقابت شغلی یا تحصیلی شده‌اند رزومه نویسی یک کار ساده و ابتدایی نیست. برخی افراد تصور می‌کنند که نوشتن مشخصات فردی در بالای یک صفحه و لیست کردن جوائز و افتخارات در زیر آن‌ها برای موفقیت در یک مصاحبه کافی است. اگر شما نیز جزو این دسته هستید باید بدانید که در اشتباه هستید.

رزومه نویسی یک مهارت اساسی است که بسیاری از مصاحبه‌گران و هیئت‌های جذب به خوبی با فرمت و استانداردهای آن آشنا هستند و اگر رزومه شما مطابق انتظار آن‌ها نباشد به احتمال زیاد محتوای رزومه شما برای آن‌ها جذاب نخواهد بود. بسته آموزش رزومه نویسی که توسط دکتر جوشقانی با بیش از ۱۰۰۰ مصاحبه شغلی (به عنوان مصاحبه‌گر) و در موسسه ایران تحقیق آماده سازی شده است یکی از کامل‌ترین آموزش‌هایی است که در این حوزه وجود دارد.

معرفی بسته آموزش رزومه نویسی

بسته آموزش رزومه نویسی در موسسه ایران تحقیق تدوین یافته است. دلیل نگارش و آماده سازی چنین آموزشی این بود که در طول سال‌ها فعالیت موسسه ایران تحقیق صدها رزومه توسط متخصصان و افراد دارای مدارک تحصیلی بالا برای موسسه ارسال شده است که دارای حداقل استانداردها نیز نمی‌باشند. این موضوع سبب شد که برای کمک به ارتقای این مهارت در افرادی متقاضی مشاغل و مصاحبه‌های تحصیلی چنین بسته‌ای تدوین شود. بسته آموزش رزومه نویسی به صورت کامل تمام جزئیات رزومه نویسی را مورد بحث قرار داده و راهنمایی‌های کاربردی ارائه داده است.

بسته آموزش رزومه نویسی

فهرست مطالب بسته آموزش رزومه نویسی

فصل اول: مقدمه‌ای بر رزومه نویسی

فصل دوم: اطلاعات فردی

فصل سوم: تحصیلات

فصل چهارم: سوابق کاری

فصل پنجم: مهارت‌ها

فصل ششم: سایر موارد

فصل هفتم: نکات تکمیلی

خرید و دانلود بسته آموزش رزومه نویسی

شما می‌توانید با خرید و دانلود بسته آموزش رزومه نویسی از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

– ارائه برای اولین بار در ایران توسط موسسه ایران تحقیق

دانلود مستقیم فایل‌های آموزش از سایت بلافاصله پس از خرید

پاسخگویی به سوالات شما در کمترین زمان

– ارائه به صورت فایل pdf در بیش از ۳۰ صفحه

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *