پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C)

از زمانی که آلبرت بندورا سازه خودکارآمدی را وارد ادبیات روانشناسی کرد، مطالعات بیشماری درباره اثرات مثبت و منفی آن انجام شده است. پژوهش‌ها نشان می‌دهند که افراد دارای خودکارآمدی پایین به توانایی‌ها و مهارت‌های خود شک دارند و قبل از اینکه تلاشی برای حل مسائل انجام دهند شکست را پیش‌بینی می‌کنند. اما افراد دارای خودکارآمدی بالا به دنبال کسب تسلط و شایستگی هستند و در یادگیری مطالب درسی بسط و سازماندهی را به گونه‌ای پیچیده و عمیق به کار می‎‌برند. اگرچه ابزارهای بسیاری از جمله مقیاس خود کارآمدی کودکان ویلر و لد (CSPI) برای ارزیابی خودکارآمدی ساخته شده است اما پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C) بیشتر مورد توجه پژوهشگران است. با وب سایت دانلود پرسشنامه ایران تحقیق همراه باشید.

معرفی پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C)

پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C) در سال ۲۰۰۱ توسط موریس و با اقتباس از پرسشنامه خود کارآمدی بندورا، باربارانلی، کاپارا، پاستورلی ساخته شده است. پرسش نامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان شامل ۲۳ ماده است و در یک طیف لیکرت از اصلاً تا بسیار زیاد نمره‌گذاری می‌شود. پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C) از سه خرده آزمون خود کارآمدی اجتماعی، خود کارآمدی تحصیلی و خود کارآمدی هیجانی تشکیل شده است و توانایی آزمودنی را در موقعیت‌های مختلف می‌سنجد.

نمره گذاری پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C)

همکاران ما در بخش روانشناسی موسسه ایران تحقیق نمره گذاری کامل پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C) را آماده کرده‌اند. پس از محاسبه نمره هر عبارت، سه زیرمقیاس خود کارآمدی اجتماعی، خود کارآمدی تحصیلی و خود کارآمدی هیجانی برای این پرسشنامه به دست می‌آید.

خرید و دانلود پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C)

شما می‌توانید با خرید و دانلود پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C) از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

۱- ارائه به صورت پکیج کامل

 ۲- دریافت فایل pdf پرسشنامه بدون آرم یا لوگو

 ۳- روایی و پایایی کامل ایرانی و خارجی با رفرنس‌های معتبر

 ۴- نمره‌گذاری کامل پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C)

 ۵- سابقه و تاریخچه ساخت پرسشنامه خود کارآمدی

 ۶- پاسخگویی سریع به سوالات شما

 

2 پاسخ
 1. واحدی
  واحدی گفته:

  سلام در صورت خرید تا چه موقع پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C) بدست ما می رسد
  با تشکر
  واحدی

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *