پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C)

از زمانی که آلبرت بندورا سازه خودکارآمدی را وارد ادبیات روانشناسی کرد، مطالعات بیشماری درباره اثرات مثبت و منفی آن انجام شده است. پژوهش‌ها نشان می‌دهند که افراد دارای خودکارآمدی پایین به توانایی‌ها و مهارت‌های خود شک دارند و قبل از اینکه تلاشی برای حل مسائل انجام دهند شکست را پیش‌بینی می‌کنند. اما افراد دارای خودکارآمدی بالا به دنبال کسب تسلط و شایستگی هستند و در یادگیری مطالب درسی بسط و سازماندهی را به گونه‌ای پیچیده و عمیق به کار می‎‌برند. اگرچه ابزارهای بسیاری از جمله مقیاس خود کارآمدی کودکان ویلر و لد (CSPI) برای ارزیابی خودکارآمدی ساخته شده است اما پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C) بیشتر مورد توجه پژوهشگران است. با وب سایت دانلود پرسشنامه ایران تحقیق همراه باشید.

معرفی پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C)

پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C) در سال ۲۰۰۱ توسط موریس و با اقتباس از پرسشنامه خود کارآمدی بندورا، باربارانلی، کاپارا، پاستورلی ساخته شده است. پرسش نامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان شامل ۲۳ ماده است و در یک طیف لیکرت از اصلاً تا بسیار زیاد نمره‌گذاری می‌شود. پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C) از سه خرده آزمون خود کارآمدی اجتماعی، خود کارآمدی تحصیلی و خود کارآمدی هیجانی تشکیل شده است و توانایی آزمودنی را در موقعیت‌های مختلف می‌سنجد.

نمره گذاری پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C)

همکاران ما در بخش روانشناسی موسسه ایران تحقیق نمره گذاری کامل پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C) را آماده کرده‌اند. پس از محاسبه نمره هر عبارت، سه زیرمقیاس خود کارآمدی اجتماعی، خود کارآمدی تحصیلی و خود کارآمدی هیجانی برای این پرسشنامه به دست می‌آید.

خرید و دانلود پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C)

شما می‌توانید با خرید و دانلود پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C) از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

۱- ارائه به صورت پکیج کامل

 ۲- دریافت فایل pdf پرسشنامه بدون آرم یا لوگو

 ۳- روایی و پایایی کامل ایرانی و خارجی با رفرنس‌های معتبر

 ۴- نمره‌گذاری کامل پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C)

 ۵- سابقه و تاریخچه ساخت پرسشنامه خود کارآمدی

 ۶- پاسخگویی سریع به سوالات شما

 

2 پاسخ
 1. واحدی
  واحدی says:

  سلام در صورت خرید تا چه موقع پرسشنامه خود کارآمدی کودکان و نوجوانان (SEQ–C) بدست ما می رسد
  با تشکر
  واحدی

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *