بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس (AMOS)

بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS

پس از مدت‌ها تلاش پژوهشگران در موسسه ایران تحقیق بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS آماده شده و در اختیار دانشجویان و پژوهشگران قرار گرفت. اما علت تهیه این بسته آموزشی چه بود؟ با یک نگاه گذرا در کتاب فروشی‌ها می‌توان تعداد زیادی کتاب در زمینه مدل یابی معادلات ساختاری مشاهده کرد اما سوال این است که با وجود این تنوع گسترده در کتاب‌ها و مطالب آموزشی، چرا هنوز دانشجویان و پژوهشگران در زمینه کار با نرم افزارهای این حوزه مشکل دارند؟ دلیل اصلی این موضوع را می‌توان به عملی نبودن آموزش‌های ارائه شده نسبت داد. کتاب‌های این حوزه اغلب به توضیح تئوری‌ها و روش‌های نظری می‌پردازند اما وقتی پای کاربرد نرم افزار به میان می‌آید معمولاً با ضعف روبرو هستند.

موسسه ایران تحقیق با داشتن تجارب بسیار در این زمینه و مصاحبه با کارشناسان و دانشجویان به این نتیجه رسیده است که متون نگارشی کتاب‌های موجود به زبان ریاضی و غالبا ثقیل می‌باشند، و یا اینکه این کتاب‌‌ها دارای ساختار منسجم نبوده و گنگ و مبهمی هستند. در این راستا موسسه ایران تحقیق تلاش دارد تا پکیج‌های آموزشی در زمینه مدل یابی معادلات ساختاری با کاربرد نرم افزار‌های مختلف از جمله Amos را تدوین و در اختیار دانشجویان و پژوهشگران گرامی قرار دهد. تاکید این پکیج بر ساختار منسجم و خصوصاً زبان شفاف و ساده می‌باشد، از سویی علیرغم این سادگی این پکیج‌ها از بنیان‌های علمی و نظری مستحکمی برخوردار هستند، که می‌تواند تمامی نیازهای پژوهشگران را از پایان نامه تا نگارش مقالات داخلی و خارجی تامین نماید.

معرفی بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS

بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS با تلاش‌های شبانه روزی اساتید برجسته موسسه پژوهشی ایران تحقیق تهیه و در اختیار دانشجویان و پژوهشگران قرار گرفته است. در این بسته بر برخی جنبه‌های آموزشی تأکید شده است از جمله اینکه مطالب مربوط به مقدمات و روش‌های آماری تا حدودی تلخیص شده است و بیشتر به کاربرد عملی نرم افزار پرداخته شده است بنابراین پژوهشگران می‌توانند بدون مراجعه به منابع دیگر مستقیماً به سراغ کاربرد این نرم افزار بروند. این تاکید بر کاربردی بودن را می‌توان مهمترین نقطه قوت بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS دانست.

سایر مزایای بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS

این بسته مزایای بسیاری دارد و این موضوع در بازخوردهای اولیه اساتید موسسه مشهود بوده است. در زیر به برخی از مزایای بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS اشاره شده است:

– توجه ویژه به بحث کاربردی بودن آموزش

– پرهیز از پرداختن به مسائل نظری صرف و مقدمات طولانی

– توجه ویژه به نحوه گزارش خروجی‌های نرم افزار که بیشتر پژوهشگران در این قسمت مشکلات اساسی دارند

– جامع بودن آموزش و دربر گرفتن بیشتر حوزه‌های کاربرد این نرم افزار

بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS

سرفصل‌های بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS

– مقدمات

– تحلیل مسیر

– مدل یابی معادلات ساختاری

– تحلیل عاملی تائیدی

– آزمون مدل اندازه گیری

خرید و دانلود بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS

شما می‌توانید با خرید و دانلود بسته آموزش کامل نرم افزار ایموس AMOS از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

– ارائه برای اولین بار در ایران توسط موسسه ایران تحقیق

– دانلود مستقیم فایل‌های آموزش از سایت بلافاصله پس از خرید

– پاسخگویی به سوالات شما در کمترین زمان

– ارائه به صورت مختصر در ۶۷ صفحه به صورت pdf

4 پاسخ
 1. رعنا ریاحی
  رعنا ریاحی گفته:

  من این بسته رو خریدم. چیزهایی که میخواستمو داره و خیلی هم خوب نوشته شده. ولی برای کار با ایموس به نظرم باید به spss مسلط باشید.در کل متشکرم از سایت ایران تحقیق

  پاسخ
  • مدیر آموزش
   مدیر آموزش گفته:

   با سلام. بله دقیقاً درسته باید اطلاعات پایه آمار و همچنین spss رو بلد باشید تا بتونید از این بسته و هر چیزی که مربوطه به ایموس هست استفاده کنید.

   پاسخ
 2. آتوسا
  آتوسا گفته:

  سلام. ببخشید در این بسته آمومزشی تعدیلگر هم آموزش می دهد؟ منظورم سنجیده میزان تاثیر متغیر تعدیلگر بر رابطه بین دو متغیر دیگر و منظور در نظر گرفتن داده های دموگرافیک به عنوان متغیر تعدیلگر نیست.

  پاسخ
  • مدیر پژوهش
   مدیر پژوهش گفته:

   سلام بله هر انچه درباره نرم افزار اموس مهم است تشریح شده است.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *