پرسشنامه ضربه عشق (LTI)

روانشناسی به نام راس برای اولین بار نشانگان ضربه عشق  را معرفی نمود. نشانگان ضربه عشق، مجموعه علائم و نشانه‌های شدیدی است که پس از فروپاشی یک رابطه رمانتیک بروز می‌کند، عملکرد فرد را در زمینه‌های متعدد (تحصیلی، اجتماعی و حرفه‌ای) مختل می‌کند، واکنش‌های غیرانطباقی به دنبال دارد، و مدت زمان زیادی این نشانه‌ها باقی می‌مانند. این فروپاشی آن‌قدر قدرتمند است که افسردگی و خشم، احساس ناامنی عمیق، احساس درماندگی، گناه، هراس، ناامیدی، بدبینی، بی‌قراری، آسیب پذیری، از دست دادن تمرکز، امیدواری، انگیزه و انرژی، نشانه‌های جسمانی مثل سردرد و بی‌نظمی خواب، بی‌اشتهایی یا پرخوری، بی‌حوصلگی و خستگی و کندی کلامی- حرکتی تولید می‌کند. با وب سایت دانلود پرسشنامه ایران تحقیق همراه باشید.

معرفی پرسشنامه ضربه عشق (LTI)

پرسشنامه ضربه عشق (LTI) که پرسشنامه نشانگان شکست عاطفی نیز نامیده می‌شود، مقیاسی است که راس در سال ۱۹۹۹ برای سنجش شدت ضربه عشق تهیه کرده است. همچنین معادل انگلیسی این پرسشنامه Love Trauma Inventory است. این پرسشنامه از ده ماده تشکیل شده است که هر ماده چهار گزینه‌ای است و فرد لازم است تا بر اساس تجربه ضربه عشقی خود مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کند. این پرسشنامه یک ارزیابی کلی از میزان آشفتگی جسمی، هیجانی، شناختی و رفتاری فراهم می‌کند.

نمره گذاری پرسشنامه ضربه عشق (LTI)

همکاران ما در بخش روانشناسی موسسه ایران تحقیق نمره گذاری پرسشنامه ضربه عشق (LTI) را به صورت کامل آماده کرده‌اند که شامل نمرات وارونه و نمره برش نیز می‌شود.

خرید و دانلود پرسشنامه ضربه عشق (LTI)

شما می‌توانید با خرید و دانلود پرسشنامه ضربه عشق (LTI) از مزایای این خرید استفاده نمایید که عبارتند از:

۱- ارائه به صورت پکیج کامل برای اولین بار در ایران

۲- دریافت فایل pdf پرسشنامه بدون آرم یا لوگو و آماده استفاده

۳- روایی و پایایی کامل با رفرنس‌ معتبر

۴- نمره‌گذاری کامل پرسشنامه ضربه عشق (LTI)

۵- پایه‌های نظری ضربه عشق

۶- سابقه و تاریخچه ساخت پرسشنامه ضربه عشق (LTI)

۷- پاسخگویی سریع به سوالات پس از خرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *