استخدام آموزش و پرورش در سال 94

تایید استخدامی آموزش و پرورش در تابستان ۹۴ + نمونه سوالات استخدامی

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند که آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تابستان سال ۱۳۹۴ برگزار خواهد شد. با توجه به اخبار موجود، محمد فاضل مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش اعلام کرد که تا پایان تابستان آزمون استخدامی آموزش و پرورش برگزار خواهد شد. بنا به گفته مشاور وزیر، تیمی از از نمایندگان آموزش و پرروش و سازمان مدیریت در حال کار بر روی جزئیات آزمون هستند و در صورت وجود اخبار جدید از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اعلام خواهد شد.

همچنین در خبر دیگری که در روز ۱۶ تیر در خروجی بسیاری از خبرگزاری‌ها قرار گرفت، وزیر آموزش و پرورش شایعه به تعویق افتادن آزمون استخدامی این وزارتخانه را رد کرد و اعلام کرد این آزمون در تابستان امسال برگزار خواهد شد. همچنین علی اصغر فانی اعلام کرد که این آزمون به صورت مستقل توسط وزارت آموزش و پرورش برگزار خواهد شد و آزمون فراگیر سازمان سنجش برای جذب نیرو برگزار نخواهد شد. نحوه اجرای آزمون نیز برعهده وزارت آموزش و پرورش است.

اخبار تکمیلی درباره درباره خبر تایید استخدامی آموزش و پرورش

همانگونه که در اطلاعیه‌های پیش از این آمده بود در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۴ در حدود ۵۰۰۰ نیرو جذب خواهند شد. در این آزمون تنها افرادی که دارای مدرک کارشناسی یا بالاتر هستند می‌توانند شرکت کنند و اولویت استخدام با افراد دارای سابقه حق التدریسی است. همچنین لازم به ذکر است که افراد جذب شده از مهر ۱۳۸۵ به بدنه آموزش و پرورش اضافه خواهند شد.

مواد امتحانی آزمون استخدامی آوزش و پرورش

با توجه به پیگیری‌های همکاران ما در موسسه ایران تحقیق، تاکنون خبری درباره مواد امتحانی این آزمون منتشر نشده است اما با توجه به رویه موجود، سوالات عمومی و تخصصی در این آزمون مطرح خواهند شد و از همین رو موسسه ایران تحقیق اقدام به آماده سازی چندین بسته نمونه سوالات مربوط به این آزمون کرده است که در لینک زیر قابل دانلود است.

نکات مهم خبر تایید استخدامی آموزش و پرورش

زمان برگزاری آزمون: تابستان ۱۳۹۴

تعداد افراد مورد نیاز: ۵ هزار نفر

مدرک مورد نیاز: کارشناسی و بالاتر

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *