طبقه بندی مقاله با ترجمه فارسی

پرسشنامه‌ها

محصولات پرفروش

محصولات جدید

آخرین مطالب وبلاگ

مقالات جدید اضافه شده به سایت

راهنمای خرید

مرحله اول خرید

در اولین مرحله وقتی صفحه مقاله با ترجمه باز شد با توجه به طبقه بندی ارائه شده یکی از حوزه‎های مربوطه را انتخاب کنید تا مقالات ترجمه شده آن حوزه برای شما به نمایش دربیاید.

مرحله دوم خرید

در این مرحله مقالات ترجمه شده حوزه انتخاب شده نمایش داده می‌شود. مقالاتی که دارا علامت تیک هستند دارای ترجمه فارسی هستند اما مقالات مشخص شده با علامت ضربدر ترجمه ندارند و شما می‌توانید سفارش ترجمه آن‌ها را بدهید. شما می‌توانید با توجه به عنوان مقاله ترجمه شده و تاریخ آن مقالات مورد نظر خود را انتخاب و بر روی ادامه مطلب کلیک کنید تا اطلاعات کامل آن را مشاهده نمایید.

مرحله سوم خرید

پس از انتخاب یکی از مقالات و کلیک بر روی ادامه مطلب، وارد صفحه مقاله ترجمه شده مورد نظر می‌شوید. در این صفحه می‌توانید اطلاعات کامل مقاله را مشاهده نمایید و ترجمه چکیده فارسی با چکیده انگلیسی را مشاهده نموده و با یکدیگر تطبیق دهید. اگر مقاله مورد نظر را برای خرید انتخاب کنید باید بر روی گزینه “پرداخت و دانلود مقاله به همراه ترجمه” کلیک کنید تا به سبد خرید بروید.

مرحله چهارم خرید

پس از ورود به صفحه خرید و مشاهده صورتحساب باید نام و نام خانوادگی به همراه ایمیل خود را بنویسید. صحیح وارد کردن ایمیل در این مرحله بسیار ضروری بوده و برای پیگیری‌های آینده ضروری است. پس از کلیک بر روی گزینه پرداخت به درگاه پرداخت اینترنتی منتقل خواهید شد و پس از پرداخت لینک دانلود به سرعت فعال می‌شود. همچنین برای اطمینان بیشتر لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد.

معرفی صفحه مقاله با ترجمه فارسی

حوزه های تحت پوشش مقاله با ترجمه

بخش مقاله با ترجمه فارسی موسسه ایران تحقیق قصد ارائه خدمات در تمامی رشته‌های دانشگاهی را دارد. در حال حاضر همکاران ما در این مجموعه مقالات رشته‌های مدیریت و حسابداری و همچنین رشته کامپیوتر را ترجمه کرده و برای دانلود در سایت قرار می‌دهند.

مقاله با ترجمه فارسی کدام رشته‌ها به زودی ارائه می‌گردد؟

در حال حاضر همکاران ما در حال آماده سازی مقاله با ترجمه فارسی رشته‌های مهندسی برق و روانشناسی هستند تا به مجموعه بالا اضافه گردد.

کیفیت مقالات با ترجمه

مقالاتی که برای ترجمه انتخاب می‌شوند در بیشتر موارد مقالات جدید حوزه مربوطه هستند. تنها در صورتی مقالات دارای تاریخ‌های قدیمی‌تر ترجمه می‌شوند که بسیار ارزشمند باشند.

قیمت مقاله با ترجمه فارسی

در حال حاضر سه نوع قیمت برای مقالات تعیین شده است. برای مقالات تاریخ ۲۰۱۱ و بالاتر هزینه ۲۰ هزارتومان، برای مقالات دارای تاریخ ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۱ مبلغ ۱۵ هزارتومان و برای مقالات دارای تاریخ زیر ۲۰۰۵ مبلغ ۱۰ هزارتومان در نظر گرفته شده است. البته باید توجه شود که ارزش مقالات بسیار بالاتر از این میزان است.