اثرات میانجی فرهنگ سازمانی بر روابط میان رفتار رهبری و تعهد سازمانی و میان تعهد سازمانی و رضایت شغلی و عملکرد

The moderating effects of organizational culture on the relationships between leadership behaviour and organizational commitment and between organizational commitment and job satisfaction and performance

تاریخ: ۲۰۰۹

پایگاه: امرالد

لینک دانلود اصل مقاله

OK

ادامه مطلب …

اثرات تعدیل کننده جنسیت و سطح سازمانی بین استرس نقش و رضایت شغلی کارمندان هتل

Moderating effects of gender and organizational level between rolestress and job satisfaction among hotel employees

تاریخ: ۲۰۰۹

پایگاه: الزویر

لینک دانلود اصل مقاله

OK

ادامه مطلب …

راهنمایی بیشتر

دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت می‌توانند در این صفحه مقالات ترجمه شده مدیریت دولتی رضایت شغلی را دریافت نمایند. در این صفحه مقالاتی ارائه شده است که دارای دو ویژگی هستند. مقالات نوع اول دارای ترجمه کامل بوده و قابلیت استفاده به صورت کامل را دارند. اما برخی مقالات نیز دارای ترجمه نمی‌باشند ولی به دلیل کیفیت بالا در سایت ارائه شده‌اند و در صورت درخواست دانشجو ترجمه آن‌ها آماده خواهد شد.

مقالات ترجمه شده مدیریت دولتی رضایت شغلی

مقالات ترجمه شده مدیریت دولتی رضایت شغلی توسط مترجمان موسسه ترجمه شده‌اند و به دلیل اینکه بارها توسط دانشجویان دیگر دانلود شده از کیفیت بالایی برخوردارند. این مقالات بارها مورد تجدید نظر و اصلاح قرار می‌گیرند و فایل نهایی که ارائه می‌گردد دارای کیفیت بسیار بالایی می‌باشد.

مقالات ترجمه نشده مدیریت دولتی رضایت شغلی

همکاران ما در بخش مدیریت موسسه ایران تجقیق با رصد جدیدترین مقالات در حوزه مدیریت و از برجسته‌ترین بانک‌های اطلاعاتی و مجلات، اقدام به گردآوری مقالات جدید و باکیفیت این حوزه می‌نمایند. این مقالات قابلیت استفاده در فرایند پایان نامه نویسی و مقاله نویسی را دارند. دانشجویان می‌توانند سفارش ترجمه مقالات ترجمه نشده را با قیمتی بسیار کمتر از قیمت واقعی ارائه داده و در کمترین زمان فایل مقاله ترجمه شده را دریافت نمایند.

نحوه دانلود مقالات ترجمه شده مدیریت دولتی رضایت شغلی

فرایند خرید و دانلود مقالات ترجمه شده مدیریت دولتی رضایت شغلی در سایت موسسه ایران تحقیق بسیار آسان بوده و با کمترین زمان قابل دانلود است. پس از پرداخت هزینه به صورت اینترنتی لینک دانلود فعال شده و شما به راحتی قادر به دانلود اصل مقاله و فایل ترجمه شده آن خواهید بود. همچنین برای اطمینان بیشتر لینک دانلود مقالات به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

پشتیبانی سریع

همکاران ما در موسسه ایران تحقیق آماده پاسخگویی سریع به سوالات شما هستند. با استفاده از صفحه تماس با ما شما به ایمیل‌ها، شماره تلفن ها و تماس آنلاین موسسه دسترسی خواهید داشت و امکان پیگیری فایل خریداری شده وجود دارد.

پرسشنامه‌ها

محصولات پرفروش

محصولات جدید

آخرین مطالب وبلاگ