آذربایجان شرقی

آذربایجان غربی

اردبیل

اصفهان

ایلام

بوشهر

تهران

چهارمحال بختیاری

خراسان جنوبی

خراسان رضوی

خراسان شمالی

خوزستان

زنجان

سمنان

سیستان و بلوچستان

فارس

قزوین

قم

کردستان

کرمان

کرمانشاه

کهکیلویه و بویراحمد

گلستان

گیلان

لرستان

مازندران

مرکزی

هرمزگان

همدان

یزد

 

دریافت آسان و سریع اخبار استخدامی

همکاران ما در بخش فنی وبسایت موسسه ایران تحقیق، اقدامات لازم را منظور پوشش جامع اخبار استخدامی و اخبار آزمون استخدامی و همچنین اخبار سایر بخش‌های بازار کار کرده‌اند. به همین منظور جدیدترین اخبار استخدامی و اخبار مربوط به بازار کار از طریق این وبسایت قابل دسترسی خواهد بود. همچنین برای افرادی که متقاضی دریافت اخبار استخدامی و اخبار آزمون استخدامی در ایمیل خود هستند، این امکان نیز فراهم است. بنابراین شما می‌توانید با ثبت نام در بخش اخبار استخدامی خبرنامه ایران تحقیق آخرین اخبار استخدامی معتبر و سایر خبرهای آزمون استخدامی را در ایمیل خود پیگیری نمایید.

نمونه سوالات استخدامی

همکاران ما در بخش اخبار استخدامی و  آزمون های استخدامی موسسه ایران تحقیق اقدام به گردآوری صدها بسته ویژه از نمونه سوالات استخدامی و فایل‌های مربوط به اخبار استخدامی و اخبار جذب هیئت علمی همچون فایل رزومه سال‌های گذشته کرده‌اند. این نمونه سوالات از منابع قابل اطمینانی همچون سازمان سنجش آموزش کشور و کارگزینی‌های بانک‌ها و سایر نهادهای معتبر گردآوری شده است. به همین منظور در بخش آزمون‌ها و نمونه سوالات استخدامی اقدام به انتشار این سوالات در قالب پکیج‌های خواهیم کرد. نمونه سوالات این بخش شامل نمونه سوالات عمومی و نمونه سوالات اختصاصی خواهد بود.

جدیدترین اخبار استخدامی و آزمون استخدامی

موسسه ایران تحقیق با داشتن ده‌ها نیرو و بهره‌گیری از توان دانشجویان برتر دانشگاه‌های ایران اقدام به تاسیس بخش اخبار استخدامی و آزمون استخدامی نموده است. دلیل توجه به اخبار استخدامی و آزمون استخدامی توسط این موسسه خلاء هایی است که در این زمینه مشاهده شده است. به این منظور همکاران ما در بخش استخدامی موسسه ایران تحقیق با خدماتی از قبیل جدیدترین اخبار استخدامی و آزمون استخدامی و همچنین انتشار نمونه سوالات استخدامی معتبر از این پس به ارائه خدمات به متقاضیان کار خواهد پرداخت. قابل ذکر است که این وبسایت تنها اخباری را منتشر خواهد کرد که از اعتبار آن اطمینان کامل داشته باشد.